V čem "skladujete" karty?

vše ohledně stránek BANG.cz
Odpovědět
Kucera10
Příspěvky: 1
Registrován: 05 zář 2017, 14:08

V čem "skladujete" karty?

Příspěvek od Kucera10 »

Zdravím, dnes mi přišly chybějící rozšíření do BANGu!. Mám ale trochu problém, kde karty uchovat. Když např. půjdu hrát s kamarády, tak absolutně nemám tucha do čeho karty nacpat. Chtělo by to nějakou krabičku, protože ty papírové, co jsou k obyčejné verzi, Městu Duchů a Zlaté horečce jsou nedostačující. Díky za odpověď, snad chápete mou otázku.
Uncle Will
Příspěvky: 48
Registrován: 01 zář 2016, 13:11

Re: V čem "skladujete" karty?

Příspěvek od Uncle Will »

Já karty k Bangu skladuji v krabičce s rozměry dna 15cm krát 20cm a výškou 6cm. Původní krabičky jsem však nevyhodil. Nosím je v té velké krabici a používám je na vnitřní členění. V krabičce od základní hry skladuji všechny role a pravidla, v krabičce od Města duchů skladuji všechny postavy. Ostatní karty se mi tam momentálně jen tak povalují vedle těch původních krabic v té mé velké krabici, ale možná v budoucnu seženu nějaké obaly i na ně. Doufám, že si díky mému řešení najdeš to svoje.
loupacek
Příspěvky: 44
Registrován: 29 zář 2011, 14:03

Re: V čem "skladujete" karty?

Příspěvek od loupacek »

Já mám dřevěnou krabičku od doutníků o vnitřním rozměru A6. naprotso pohodlně se vejde všechni, i 60 stran pravidel v A6 formatu :D
sulprdak12
Příspěvky: 3
Registrován: 10 pro 2017, 13:28

Re: V čem "skladujete" karty?

Příspěvek od sulprdak12 »

Já jsem vzal krabici od bot a vevnitř jsem přilepil několik rozřízlích plechovek na šírku
a do nich naskládal jednotlivé rozšíření
Odpovědět