Pár otázeček

vše ohledně stránek BANG.cz
Odpovědět
Kubajz23
Příspěvky: 42
Registrován: 05 úno 2014, 15:27

Pár otázeček

Příspěvek od Kubajz23 »

Zdravím, měl bych pár dotazů na pravidla.

1. Když zahraju Dvojitou ránu, která karta zůstane na vrchu odhazovacího balíčku ? Dvojitá rána nebo Bang ? Je to důležité kvůli postavě Pedro Ramirez.

2. Když zahraju Kulomet, tak ostatní hráči postupně (ve směru hodinových ručiček) odhazují Vedle! Není ale úplně jasné, kdy se vyhodnotí další efekty...

Když někdo zahraje kartu Úhyb nebo Molly Stark využije svou schopnost, lízne si kartu hned, nebo počká až všichni ostatní hráči zahrají Vedle ?

Když někdo zahraje kartu Opětovaná palba, musím já (jako hráč, co zahrál Kulomet) okamžitě zahrát Vedle, nebo počkám až všichni ostatní hráči zahrají Vedle na Kulomet ? (podobná situace byla rozebírána v pravidlech Bang Duel a tam platí že efekt Bang z Opětované palby se uplatní až potom co se kompletně vyhodnotí Kulomet, nevím ale jak je toto závazné pro klasickou hru Bang).

Kdy si lízne kartu Bart Cassidy ??? Hned nebo také až po vyhodnocení celého Kulometu ?

Už dříve bylo zmíněno, že John Pain nestihne zahrát Vedle které otočí na Barel, ale co když to Vedle otočí hráč s Barelem, který reaguje na Kulomet před ním ?

3. Rýžovací mísu můžu používat jen ve svém tahu nebo kdykoliv ???.

Předem děkuji za odpovědi :).
Johny222
Příspěvky: 55
Registrován: 23 říj 2021, 16:59

Re: Pár otázeček

Příspěvek od Johny222 »

Ahoj nevím jestli jsi na tomto fóru stále aktivní ale přesto ti na tvé otázky odpovím:

1) Tohle je na domluvě já bych to hrál tak že se dá nahoru dvojitá rána.

2) Musí se nejdříve vyhodnotit efekt kulometu nebo indiánů až potom si líže bart nebo el gringo kartu

3) Pouze ve svém tahu.

Doufám že jsem ti pomohl... Johny222
Odpovědět