Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

vše ohledně stránek BANG.cz
kuba vit
Příspěvky: 7
Registrován: 30 črc 2011, 20:28

Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od kuba vit »

Napadlo mě nové české rozšíření s názvem Hospoda. Vymyslel jsem zatím jen tři karty, které by tam mohly být.
Jsou to:
Židle - modrá karta, zbraň na vzdálenost 2
Stůl - hnědá karta, něco jako vedle
Dívka - hnědá karta, přidá ti jeden život + jeden život hráči, kterého zvoliš.

Pište kritiku, popřípadě i další návrhy karet.
kuba vit
Příspěvky: 7
Registrován: 30 črc 2011, 20:28

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od kuba vit »

Ještě mě napadla karta Tanec - hnědá karta, hráč si vezme po jedné kartě od dvou protihráčů na jakoukoli vzdálenoust, jednu kartu si nechá a druhou dá šerifovi.
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Hrošík97 »

Karty by byli dobré, akorát názvy by chtělo nějak vylepšit. Židle a stůl by se používali dost divně jako zbraň (resp. obrana). Navíc zbraň na 2 už je a mohli by být problémy s tím, že židle není zbraň (jako reálně) tudíž bys mohl mít například Volcanica a Židli. Dívka je dobrá karta, ale možná bych k ní přidal možnost z Divokého západu, že musíš s ní odhodit ještě jednu kartu. Jako samotná se mi zdá moc silná. Tanec je originální a zajímavá karta, ta se mi líbí ze všech nejvíc. Toď můj názor. :)
kuba vit
Příspěvky: 7
Registrován: 30 črc 2011, 20:28

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od kuba vit »

Díky za odpověď. S názvy máš pravdu, ty budou potřeba upravit. Židle by mohla být místo modré hnědá. Pod stůl by ses mohl schovat (obrázek po stolem). Dívka se mi nezdá až zase tak silná (salon přidává všem).
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Hrošík97 »

Ano, ale zase Tequila je taky se symbolem přidání další karty a to léčíš jen jednoho hráče kterého si vybereš. Tady k tomu léčíš ještě sebe. :-) Možná to tak nevypadá, ale ty slova: vyléči život hráči, kterého si vybereš jsou dost výhoda oproti tomu vyléči všechny ostatní hráče. Ale je to tvoje rozšíření, uprav si ho jak se tobě líbí. Wells Fargo je taky silná karta a je hnědá bez speciálních úprav, takže to zas tak důležité není. Určitě pokračuj ve vylepšování tvého rozšíření. :wink:
Murynho
Příspěvky: 11
Registrován: 13 črc 2012, 18:48

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Murynho »

caute som prvy krat na tejto stranke neviem ako sa to tu vsetko robi :D...ale chcel by som pridat svoj navrh :)

tak keby sa dala nova postava menom: Indian
Indian: ta postava by mala za ulohu zabit Banditov a Odpadlika. ked zabije odpadlika tak si moze kludne tahat 3 karty ako pri banditovi ale iba Indian! keby Indian zabil Vice pomocnika Serifa tak by stratil svoje vsetky karty. Tazke Indian by hral na Serifovej strane.
Murynho
Příspěvky: 11
Registrován: 13 črc 2012, 18:48

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Murynho »

mam navrh na novu zbran na dostrel +1
-zbran by sa volala Pepper Gun
-jej schopnost by bolo kto da vystrel z tej zbrane kartou bang! tak protivnik musi dat 2 karty Vedle! :)

obrazok:

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb2 ... er_gun.png" onclick="window.open(this.href);return false;
kuba vit
Příspěvky: 7
Registrován: 30 črc 2011, 20:28

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od kuba vit »

Zajmavej obrázek :D
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Hrošík97 »

Murynho: Svoje návrhy si dávej třeba do vlastního topicu, tady je to ohledně jiného rozšíření. :-) Jinak ohledně role Indián: Už teď mi přijde, že to mají Bandité a Odpadlík velmi těžké když hraje 6+ hráčů. Takhle by to měli ještě těžší, navíc by postava musela někoho nahradit a chtělo by to obecně ještě nějak vychytat, ale zapřemýšlej nad tím a třeba to bude dobrá role. ;-) Pepper Gun je sice dobrá zbraň, ale zkoušej vymýšlet trochu originálněji. Nějaké zajímavé kombinace a funkčnosti, které tu ještě nebyly. Takhle se všechny schopnosti postav přenášejí na karty a podobně i zpět z karet na postavy a je to pořád větší nuda. :-)
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od andy636 »

Tú kartu/zbraň som už vymislel dávnejšie: http://www.bang.cz/cs/forum.html
(Asi siedmy príspevok)
cr0coDiL
Příspěvky: 2
Registrován: 13 črc 2012, 19:48

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od cr0coDiL »

Napadla ma dalsa karta co tak - Zelená karta - Biliardova palica (bang)
Murynho
Příspěvky: 11
Registrován: 13 črc 2012, 18:48

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Murynho »

vymyslel som novu zbran volala by sa Hybrid Gun a mala by ucinok 2 bangi + ze si vezme jednu kartu tohto hraca pokom striela alebo z balicka moze si vybrat...alebo keby strelal po dvoch hracov tak da 1 bang po jedno a druhy bang po druhom hracovi a uz si moze vybrat bud z ruky jedneho hraca alebo druheho alebo z balicka :)...samozrejme na dostrel +1 alebo +2 to uz je na vas ked je to dobry navrh :)

obrazok:

http://xbox360media.ign.com/xbox360/ima ... 311284.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Hrošík97 »

To už je, ale hodně dobrá zbraň a byla by až moc dobrá oproti ostatním, rozdělil bych ji na dvě. Jedna co může střílet dva Bangy, tak na vzdálenost 2 nebo 3. A druhá, kde by sis mohl vzít kartu z ruky tohoto hráče nebo z balíčku, nejspíš na vzdálenost 2.

cr0coDiL: Jako, že by fungovala, jako Bang, ale byla by ta karta zelená? Zkus něco originálnějšího, taková karta už tu je: Pepper Box.

Podívejte se na karty z rozšíření Údolí stínů, ty jsou originální a dobře se z nich naučíte, jak by mohla vaše karta udělat hru zajímavější a ne jenom pořád opakování stejných věcí v trochu jiném kabátu. ;)
Murynho
Příspěvky: 11
Registrován: 13 črc 2012, 18:48

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Murynho »

a to ked niekto vymysli dobry navrh a ho schvalia ta ta karta bude mat aj moje meno ked by som nejaku dobru vymyslel ? :)
Murynho
Příspěvky: 11
Registrován: 13 črc 2012, 18:48

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Murynho »

alebo nieco take

- Ohnostroj alebo New Year kazdy by musel dat vedle
- Grand Canion pivo pre kazdeho hraca ako salon :)
- Roulette nieco ako hokinarstvi len zeby karty boli obratene ak by niekto chitil srdcovu taha este raz ale pre seba ako kartu navise :)
Odpovědět