Co přidat do B!CG

připomínky, dotazy ....

Odpovědět
klaun09
Příspěvky: 10
Registrován: 11 bře 2013, 14:08

Co přidat do B!CG

Příspěvek od klaun09 »

Ahoj!

Tři znaky
Tak jsem si říkal, jak se dá vytvořit karta se třemi znaky? Třeba mi nejde vytvořit taková obdoba wells fargo a nevím, co s tím. Hodilo by se to i na jiné karty, u kterých jsou tři symboly potřeba.

Tvorba rolí
Bylo by zajímavé si vytvořit kromě postavy, zelené, modré nebo hnědé karty i roli, ne? V některých rozšířeních se nachází i role navíc (např. Město duchů-další odpadlík, Zlatá horečka-stínový odpadlík) a pro tvorbu vlastního rozšíření by se to taky hodilo, co?

Znak rozšíření
Víte jak je v pravém horním rohu u rozšíření nějaký znak? Tak to by se sem hodilo! Vím, že už je tu logo stránek bang.cz, ale mít i vlastní znak by taky nebylo k zahození.

Okraje karet
V některých rozšířeních jsou nové barvy okrajů karet (např. Death Mesa-modrá, Robber´s roost-oranžová, fialová) a tak mě napadlo, jestli by se sem nedal přidat i nějaký creator okrajů karet s volbou různých barev, odstínů, stylu čáry..., protože někdo má nápad i na nový druh karet.

Možná je toho trochu moc a dalo by to práci, ale myslím si, že by to stálo za to.
Pište, co si o tom myslíte, své připomínky, názory, čekám na příspěvky!
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Co přidat do B!CG

Příspěvek od andy636 »

Ahoj, nabudúce si popozeraj témy, pretože návrhy a pripomienky už tu sú (síce s dátumom 2011, ale aj tak) a len tak mimochodom, všetko (tými troma znakmi si nie som istý) tu už odznelo a pravdepodobne sa ani B!CG v najbližšej dobe upravovať nebude. Takže máš 2 možnosti: 1)nauč sa robiť v PHP jazyku (aspoň myslím že to je písané v ňom), prípadne pokiaľ už vieš tak si vytvor vlastnú verziu. 2)nauč sa robiť v nejakom grafickom editore (dá sa to bez problémov aj v ZPS)
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Re: Co přidat do B!CG

Příspěvek od srab »

Chystám se to rozšířit, ale mám tolik práce, že nevim co dřív, takže nejde slíbit termín.
Uživatelský avatar
Salvador
Příspěvky: 32
Registrován: 24 čer 2013, 15:50

Re: Co přidat do B!CG

Příspěvek od Salvador »

Tvorba rolí by bodla!Já už vymyslel můj novej balíček Crazy west-15postav,15modrejch, 15zelenejch,15hnědejch a speciální postava Ducha :mrgreen: .Akorát nemam krabičku :(
Uživatelský avatar
Maximus
Příspěvky: 10
Registrován: 25 čer 2013, 11:08

Re: Co přidat do B!CG

Příspěvek od Maximus »

Já myslel že každej homelessák jí má :)
Odpovědět