Moje rozšíření

máte nápad na nějakou novou kartu?
Odpovědět
Ojoun
Příspěvky: 17
Registrován: 14 úno 2012, 16:14

Moje rozšíření

Příspěvek od Ojoun »

Chtěl bych udělat vlastní rozšíření.
A na začátek se vás ptám:Můžu použít některé Vaše nápady?
Dám sem nějaké popisy karet co už mám vymyšlené - obrázky taky někdy přibudou,přibudou i nové karty,budu vymýšlet pořád nové - ale mám problém s názvem.Jestli vám to nevadí,bude se jmenovat Bez názvu :wink:

HRACÍ KARTY

Zloděj(modrá),1x:polož před libovolného hráče.Tento hráč si na začátku tahu lízne.Pokud je srdcová neděje se nic.Pokud není,přijdeš o všechny karty před tebou.V obou případech Zloděje odhod.

Flinta(modrá,zbran,dostřel 1)1x:Na vyhnutí bangu z této zbraně potřebuješ 2 vedle!(Slab the Killer 3 vedle!)

Kočár(modrá),2x:1-krát za tah si můžeš líznout:pokud je kárová,vem si 4 karty.

Vzduchovka(modrá,zbran dostřel 3),1x:Můžeš zahrát 2 BANGy! za tah.

Automat na pivo(modrá),1x:Jednou za kolo si můžeš líznout.Pokud je křížová máš 1 život (Lucky Duke neovlivnuje).

Nákladák(zelená),2x:Odhod a dostaneš 4 karty.

Daleký výstřel(hnědá),1x:BANG! na vzdálenost 3.

Trojitá střela(hnědá),1x:3 BANGy!(slab the killer neovlivnuje)

Flotila dostavníků(hnědá),2x:Každý hráč si vezme 2 karty(i ty).

Hospoda(hnědá),1x:Odhod tuto kartu a dopln si tolik životů,kolik ti chybí do maxima.

POSTAVY

Will Wonspegil(4 životy):Může vyhodit 1 kartu a vzít si za ni novou.

Ala Alafolonge(5 životů):Když nemá vedle,může dát pivo a pokaždé si líže o 1 kartu víc(dinamit,vězení atd. 2,dostavník 3,wels fargo 4.Jen na začátku svého tahu si líže stejný počet(pokud ovšem není žízen nebo příjezd vlaku))

Bangy Bang(4 životy):Kdykoli zahraje BANG!,vrátí si život(pokud chce a může).

Tak co,líbí se vám?Napište.
Ojoun
Příspěvky: 17
Registrován: 14 úno 2012, 16:14

Re: Moje rozšíření

Příspěvek od Ojoun »

Další pár karet:
(a ještě se omlouvám Adam který vymyslel tyrkysové karty:Fungují jako modré,na začátku příštího tahu je musíš odhodit,pozměnil jsem na:Fungují jako modré,na koci příštího tahu je musíš odhodit.Potom jsem vymyslel já žluté karty které můžete před sebou mít 3 kola.)

Ukradni kartu(zelená),1x:Vem si kartu od hráče na dostřel.

Hnědé karty:

Bomba,1x:Každý hráč na vzdálenost 1 od hráče co tuto kartu zahrál musí odhodit vedle nebo ztratí život.

Slunečný den,1x:Vem si 4 karty.

Banka,1x:Vezmi tolik karet,kolik je trojnásobek počtu žijících hráčů.Každému dej náhodně 3.

Tyrkysové karty:

Neviditelný plášt,1x:Nejde na tebe dát beng,vězení přeskakuješ dinamit,nepočítáš se do vzdáleností a neučínují na tebe karty s negativním účinkem (s pozitivním na tebe stále platí).

Nesmrtelnost,1x:nemůžeš ztratit pooslední život.

Žluté karty:

Vongester(zbran,dostřel 3),1x:Můžeš za tah zahrát 2 karty bang a za každý zahraný Bang si lízni kartu.

Postavy:

3 životy:

Suzy Fuente:jednou za tah může odhodit 2 karty bang najednou spustit tím efekt Kulomet.

4 životy:

Dinamite Janet:může zahrát jakoukoli kartu jako dinamit.Dinamit rovnou pošle po levici a žádné ped sebe.

Prigione Jack:Může zahrát jakoukoli kartu jako vězení.Může tak učinit 2 x za kolo.

Slab the Kid:Jednou za tah může zahrát jakoukoli kartu jako PANICO! nebo CAT BAlOU.

Willy the Killer:Může zahrát jakoukoli kartu jako duel a kdykoli zahraje vedle lízne si kartu - když zahraje úhyb nebo bible lízne si 2 karty.

Toť vše. :mrgreen: :wink: .
MartaSkovi
Příspěvky: 51
Registrován: 18 dub 2012, 18:09

Re: Moje rozšíření

Příspěvek od MartaSkovi »

jeste by to chtelo udelat obrazky a postavy tak jak je to v Eldoradu, aby si to kazdy mohl vytisknout a bylo by to dobry, az to udelas,tak se ozvy ;-)
Uživatelský avatar
jaahypo
Příspěvky: 21
Registrován: 24 čer 2011, 18:20

Re: Moje rozšíření

Příspěvek od jaahypo »

Dobrý rozšíření, akorát bych mu dal nějakej název :)
Uživatelský avatar
Adamiak
Příspěvky: 10
Registrován: 29 črc 2012, 20:35

Re: Moje rozšíření

Příspěvek od Adamiak »

Ten zlodej je podla mna velmi dobra karta mam navrhy na 8 postáv ale treba ich este doladit vymysliet nazvy nakreslit obrazky a doskusat kamarati si myslia ze su super :D takze ak by si chcel tak potom napis a ja poviem ci ich mam uz hotove. ale chcel by som aby na kartach boli napisane mena tych co ich vymysleli dakujem :mrgreen:
teammate136
Příspěvky: 28
Registrován: 24 srp 2014, 11:16

Re: Moje rozšíření

Příspěvek od teammate136 »

POSTAVY:

1. Will Wonspegil(4 životy): dobra schopnost

2. Ala Alafolonge(5 životů): uplna blbost... to akoze moze hrat pivo ako vedle a este duplikuje schopnost Lucky Duka ze otaca 2 karty a este ked zahra Wells Fargo tak taha viac kariet alebo aj ked zahra Dostavnik, a este k tomu ma 5 zivotov????? fakt je to totalna nevybalancovana blbost.

3. Bangy Bang(4 životy): ja som navrhol podobnu postavu... ked ZASIAHNE(iba ak mu sposoby zranenie) hraca kartou Bang(iba kartou Bang) otoci kartu, ak je srdcova alebo karova tak si vrati jeden zivot.
Ta tvoja postava je dost podobna ibaze absolutne nevybalancovana a az prilis silna... skusal si ju vobec hrat alebo aspon si premyslal ci nieje prilis silna????

4. 3 životy: Suzy Fuente: dobra schopnost aj ked podla mna by mohla mat postava aj 4 zivoty

5. 4 životy: Dinamite Janet: Poriadna sprostost... nie dost co uz len jeden dynamit vie poriadne posrat hru aj to nan niekedy hraci zabudnu otocit kartu, tato postava este moze vykladat rozne karty na stol ako dynamit a tie maju kolovat.

6. Prigione Jack: Toto je ta najhorsia schopnost aku som kedy videl... nie dost ze su v hre 3 karty vazenie aj tie dokazu hracovy poriadne posrat hru... tato postava moze pouzit akukolvek kartu ako vazenie a to este 2x za kolo co je este viac unbalanced a este k tomu ma 4 zivoty... a v hre 2 alebo 3 hracov je uplne neporazitelny lebo protihraci maju nekonecne vazenie... skusal si tuto postavu vobec hrat alebo zapol si aj rozum ked si ju vymyslal??? Tak tuto postavu sa neda ani vybalancovat ziadnym sposobom... zrusil by som ju v kazdom pripade.

7. Slab the Kid: v podstate len duplikuje schopnost postavy Jesse Jones, je dost podobna az a to ze je mozno aj lepsia lebo moze zahodit kartu ktoru nepotrebuje pricom Jesse musi risknut ze strati dobru kartu z balicka.

8. Willy the Killer: dalsia sprostost... ma 4 zivoty a duplikuje schopnost postavy Molly Stark ktora je uz aj tak dost silna a este moze zahrat akukolvek kartu ako duel??? riadna blbost


Vacsina tvojich postav su uplne sprostosti, mohol by si ich najprv odskusat alebo aspon porozmyslat ci neduplikuju schopnosti inych postav pred tym ako ich sem zverejnis. To je moj nazor.
Odpovědět