Automat na pivo - zkus štěstí a dostaň život!!!

máte nápad na nějakou novou kartu?
Odpovědět
Ojoun
Příspěvky: 17
Registrován: 14 úno 2012, 16:14

Automat na pivo - zkus štěstí a dostaň život!!!

Příspěvek od Ojoun »

Tak mě napadla karta ,,Automat na pivo".Byla by to modrá karta a když máte o jeden život méně,tak si můžete líznout:pokud je kárová ♦ nebo křížová ♣ tak si přidáš jeden život.Také ho můžeš použít i když už jsou jen dva nebo když ztratíš poslední život tak můžeš skusit štěstí.V balíčku by byly dvě.Za tah se může použít jen jednou.Lížeš si jen jednu kartu,pouze Lucky Duke si líže dvě(viz.schopnost Lucky Duke).Co vy na to? :wink:
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Automat na pivo - zkus štěstí a dostaň život!!!

Příspěvek od Hrošík97 »

Podle mě je trochu moc dobrá, má přeci 50% šanci, že ho teoreticky nezabiješ. Sice to ovlivňuje Požehnání a Prokletí (High noon), ale ne tolik. Jestli bych tu kartu nějak upravil tak buď jen jedna v balíku a hrát můžeš jednou za kolo (takže jakmile sis vyléčil život v tvém tahu a oni tě pak v tom samém kole zabijí nemůžeš už zkoušet, pokud jsi to tak myslel sorry). A nebo by byla jen kárová/křížová, takže bys měl šanci 25%. Když k tomu přidáš, že jsi Lucky Duke, tak jsi téměř nesmrtelný, takže by to chtělo rozhodně nějakou z těch úprav co jsem psal. Nebo tuto kartu vůbec Lucky Duke neovlivňuje, takže líže pouze 1. :)
Ojoun
Příspěvky: 17
Registrován: 14 úno 2012, 16:14

Re: Automat na pivo - zkus štěstí a dostaň život!!!

Příspěvek od Ojoun »

Hmm,máš pravdu.A myslel jsem to tak,jedenkrát za kolo.Jako tak že si vyléčí život tak když ho potom zabijou tak už to nemůže použít.
Takže:
Je jen jedna.
Platí to jen pro křížovou.
Lucky Duke neovlivnuje!
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Automat na pivo - zkus štěstí a dostaň život!!!

Příspěvek od benabel »

Podobna karta bola testovana i v Udoli Stinu, no nedostala sa tam.

Pre fazou 1, az po strkacovi, otoc vrchny kartu: Jeli sdrcova, dopln si 1 zivot.
Odpovědět