Nové karty a dotazy

máte nápad na nějakou novou kartu?
Odpovědět
corption
Příspěvky: 17
Registrován: 23 říj 2011, 13:06

Nové karty a dotazy

Příspěvek od corption »

Ahoj, prvně bych se chtěl zeptat. Kdyby Emilliany (nevím jak se přesně jmenuje) příjmul mé karty dostanu ten bonus 1000Kč do toho obchodu? (někde tady na foru jsem to našel) a bylo by to např: za 5 karet 1000? Rád bych si totiž koupil všechny rozšíření atd. :)

Karty: Budu je sem postupně psát jak mě napadnou, budu psát i okraj karty vlastnost a jak by měl vypadat obrázek.

Karta 1.: Střela Doom Doom: Karta s hnědým okrajem. Je to jako obyčejný bang, ale když hráč na kterého je karta použita nezahraje vedle (úhyb, barrel atd.) nepřichází o 1 život, ale o dva.
Obrázek: Taková zvětšená kulka zaletu (jsou okolo takové čáry jako,že letí :D)
Balíček: měla by tam být max: 3
Poznámka:Dostřel podle zbraně
Morty
Příspěvky: 32
Registrován: 20 říj 2011, 00:18

Re: Nové karty a dotazy

Příspěvek od Morty »

radsej si vytvor vlastne rozsirenie...
posles to emilianovi ci jak sa vola ...mozno to bude akceptovat jak originalne rozsirenie...a pekne na tom zarobis...
corption
Příspěvky: 17
Registrován: 23 říj 2011, 13:06

Re: Nové karty a dotazy

Příspěvek od corption »

Nevím jak vyrobit vlastní. Mohl bych převzít karty bang vedle atd. jako převzít základní balíček?
Morty
Příspěvky: 32
Registrován: 20 říj 2011, 00:18

Re: Nové karty a dotazy

Příspěvek od Morty »

jak to myslis ze prevzit?
corption
Příspěvky: 17
Registrován: 23 říj 2011, 13:06

Re: Nové karty a dotazy

Příspěvek od corption »

Myslím to tím, že vymyslím karty a ty se hodí k tomu základu nebo si musím vymyslet úplně celý balík a tím si vymyslet místo Bang třeba bum
Morty
Příspěvky: 32
Registrován: 20 říj 2011, 00:18

Re: Nové karty a dotazy

Příspěvek od Morty »

mozes si vymyslet hocijake kerty a take co sa hodia k zakladnemu baliku...napr rozsirenie mesto duchov ma aj karty zo zakladneho bang...

vlastnr karty si mozes vyrobit v generatory kariet...hore mas ze B!CG tam, si to mmozes vytvorit
corption
Příspěvky: 17
Registrován: 23 říj 2011, 13:06

Re: Nové karty a dotazy

Příspěvek od corption »

aha dík, a co když chci vytvořit taky události jako high noon a mám problém s těma obrázkama to už je pro mě těžší radši vymýšlím jak to bude vypadat co to bude dělat, ale nerad to kreslím
Morty
Příspěvky: 32
Registrován: 20 říj 2011, 00:18

Re: Nové karty a dotazy

Příspěvek od Morty »

mno tak tie obrazky hej to je problem aj pre mna ...mozes si niekoho najat nejakeho maliara alebo si vyhladat nejake obrazky na googli
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Nové karty a dotazy

Příspěvek od andy636 »

1)Taká karta je v Údolí tieňov
B!CG je zaťiaľ nedorobená vec - nepodporuje niektoré veci, má tu hviezdu a hlavne v špatnej kvalite, okraje nie sú rovnaké ako skutočné a čislo + znak je v zlej kvalite... Keby sme tvorili to rozšírenie, ja budem robiť karty a nie cez B!CG.
corption
Příspěvky: 17
Registrován: 23 říj 2011, 13:06

Re: Nové karty a dotazy

Příspěvek od corption »

1)Tak to se omlouvám nevěděl jsem o tom je někde seznam a popis těch karet z údolí stínů?
2) Ty bys mi udělal nějaké ty karty? mám celkem dost nápadů
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Nové karty a dotazy

Příspěvek od andy636 »

No zrejme nie, to platilo pre Mortyho s ktorým robíme rozšírenie Cool Night. Zoznam kariet nájdeš v sekcii: rozšírenia -> Údolí stínu
corption
Příspěvky: 17
Registrován: 23 říj 2011, 13:06

Re: Nové karty a dotazy

Příspěvek od corption »

Jo už jsem si to údolí stínu našel a zničilo mi to 2 karty ze 16 asi :( :D
Odpovědět