Limonádový Joe

máte nápad na nějakou novou kartu?
chors
Příspěvky: 6
Registrován: 08 úno 2011, 20:15

Limonádový Joe

Příspěvek od chors »

Nejedná si přímo o jednu kartu ale zajímalo by mě zda by někoho zaujalo celé rozšíření na téma Limonádový Joe, přijde mi že tento film a toto téma rozšíření by se skvěle hodilo do bangu. Ale zajímalo by mě jestli to tak přijde i skupině lidí která tuto hru má v oblibě a proto nejprve píši sem a zajímá mě váš názor. Má cenu tuto myšlenku nějak dál rozvádět a zaujalo by vás to jako hráče?
Brtník
Příspěvky: 10
Registrován: 07 úno 2011, 09:47

Re: Limonádový Joe

Příspěvek od Brtník »

To by mohla být docela prdča.Držím ti palce.
chors
Příspěvky: 6
Registrován: 08 úno 2011, 20:15

Re: Limonádový Joe

Příspěvek od chors »

Díky za první pozitivní reakci snad příbude ještě nějaká další.

to Brtník: taky si myslím že by to mohla být sranda určitě by se tam našlo několik zajímavých postav a i speciální karty typu kolaloka či jiné vychytávky z filmu by mohli rozveselit spoluhráče.
Brtník
Příspěvky: 10
Registrován: 07 úno 2011, 09:47

Re: Limonádový Joe

Příspěvek od Brtník »

Doufám že sem někdo chodí a přihlásí se.Protože jak je vidět tak to máš promyšlený.S tou kolalokou jsi mě dostal. :D
chors
Příspěvky: 6
Registrován: 08 úno 2011, 20:15

Re: Limonádový Joe

Příspěvek od chors »

Tak sem znova kouknul na film a vypsal sem si jména postav co by se ve hře dali použít u některých je závorka a co používali za přezdívku a u některých je pomlčka a za ní jak byly pojmenovaný v angličtině ve filmu můžete mrknout jak by se ty postavy líbili:

Tornado Lou ( Arizonská pěnice )
Limonádoví Joe - Lemonade Joe
Dough Badman
Ezra Goodman
Horác Badman ( Hogo Fogo )
Winnifred Goodman
pistolník Grimpo - Gunslinger Grimpo
Kojot Kid - Banjo Kid
Pančo Kid - Pancho Kid
Brtník
Příspěvky: 10
Registrován: 07 úno 2011, 09:47

Re: Limonádový Joe

Příspěvek od Brtník »

Postavy dobrý ale chtělo by to vymyslet vlastnosti.Napadlo mě když na Limonádovýho Joa někdo vystřelí Bang tak ten hráč který střílí musí odhodit jednu kartu dle svého výběru.Taky třeba Kolaloka by mohla být modrá karta.Hráč který má před sebou vyloženu Kolaloku a vystřelí Bang hráč na kterého vystřelil potřebuje dvě karty vedle.
chors
Příspěvky: 6
Registrován: 08 úno 2011, 20:15

Re: Limonádový Joe

Příspěvek od chors »

neboj nad schopnostmi přemýšlím taky zrovna Joeho sem chtěl trochu víc provázat s kolalokou která by byla jako normální karta jako třeba pivo a v rozšíření by byla několikrát a jenom Joemu by místo jednoho života doplňovala dva
chors
Příspěvky: 6
Registrován: 08 úno 2011, 20:15

Re: Limonádový Joe

Příspěvek od chors »

Další třeba pistolník Grimpo po zahrání karty Bang otočí kartu z balíčku a pokud bude mít barvu kterou si řekne před otočením tak může zahrát další Bang
chors
Příspěvky: 6
Registrován: 08 úno 2011, 20:15

Re: Limonádový Joe

Příspěvek od chors »

zajímalo by mě jestli myslíte že by měli ve hře šanci schopnosti které by třeba rozlišovali pohlaví postavy která na vás útočí ve stylu je li útočník muž otoč kartu z balíčku je li srdcová byl okouzlen a útok si na poslední chvíli rozmysle?
Brtník
Příspěvky: 10
Registrován: 07 úno 2011, 09:47

Re: Limonádový Joe

Příspěvek od Brtník »

To není špatný nápad zohlednit pohlaví.A ne jen pohlaví! :D Mám dojem že ženské postavy jsou silnější.Tak proč ne?
touner
Příspěvky: 60
Registrován: 21 bře 2011, 15:04

Re: Limonádový Joe

Příspěvek od touner »

Horác Badman se mi jako jméno do bang moc nelíbí.Lepší by bylo Hogo Fogo.Jinak je to super nápad.

P.S.držím palce :wink:
Mortak
Příspěvky: 20
Registrován: 13 led 2012, 11:05

Re: Limonádový Joe

Příspěvek od Mortak »

Určitě je to zajímavý nápad a myslím že by to mohlo nadchnout , navíc kdyby se zmákly nějak pěkně i obrázky tak si myslím že by to mohlo být super, zvlášt pokud by si dal důraz na nadsázku a vtip. .. Jinak Limonadový Jim se objevil v rozšíření udolí stínu (vychází s postavy Limonádový joe) tak bych Joemu dal schopnost stejnou jen bych změnil jméno.. přece jenom Jim není ono :D
crazycreeper49
Příspěvky: 12
Registrován: 01 led 2015, 15:08

Re: Limonádový Joe

Příspěvek od crazycreeper49 »

Dobrý nápad, určitě by se něco taového hodilo :)
lalca
Příspěvky: 3
Registrován: 12 led 2015, 12:32

Re: Limonádový Joe

Příspěvek od lalca »

Určitě je to dobrý nápad, ale jak by si přidával Joe život ?
Pivo a další je pro něj smrtelná lihovina ...
teammate136
Příspěvky: 28
Registrován: 24 srp 2014, 11:16

Re: Limonádový Joe

Příspěvek od teammate136 »

Btw, Limonadovy Joe uz existuje ako original postava vo forme Limonadoveho Jima v rozsireni Udoli stinu
Odpovědět