nové nápady

máte nápad na nějakou novou kartu?
Odpovědět
Uživatelský avatar
MaĹ
Příspěvky: 8
Registrován: 18 lis 2007, 19:44
Bydliště: Nový Jičín

nové nápady

Příspěvek od MaĹ »

jestli máte někdo nápad jak vylepšit hru pište to sem.
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Re: nové nápady

Příspěvek od srab »

[quote:e5ca4399f4="Maňas"]jestli máte někdo nápad jak vylepšit hru pište to sem.[/quote:e5ca4399f4]
Dobrej příspěvek, trošku mimo mísu , ale takhle jsem se nezasmál dlouho .)
KarlosDicady
Příspěvky: 5
Registrován: 01 led 2008, 20:57
Kontaktovat uživatele:

navá role do hry

Příspěvek od KarlosDicady »

Mě napadla postava mariachi už jem si tu kartu virobil je to vůdce bandytů má také o jeden život navíc jako šerif a taky má otočenou kartu aby ostatní viděli kdo je mariachi je to prostě konečně rovnocená osoba šerifa jeho ukolje (Vůdce banditu musí zabít šerifa) dostava se za jeho zabytí 3 karty ale jestli ho zabije bandita nic si nebere to je totiž to samí jako by VICE zabil šerifa mariachio mužete dát do vězení je to prostě normální bandita krom pár dodatku ale potřeboval bych pomoc tu kartu dovilepšit děkuju nejsem na tom tak moc dobře s grafikou týhle karty tak kdybi mi chtěl nikdo pomoc pošlu mu předlohu a moj e-mail je KarlosDicady@seznam.cz moje icq je 202 544 973doufam že se nikdo nabídne

kdyby mi nikdo chtěl říc že mariachi je mexický hudebník na kytaru je to pravda ale ve své době nehráli jen na kytaru
KarlosDicady
Příspěvky: 5
Registrován: 01 led 2008, 20:57
Kontaktovat uživatele:

mariachi

Příspěvek od KarlosDicady »

Jestli by mějl nikdo zajem rad mu tuto kartu pošlu e-mailem.Kdokoli by měl nijaký dotaz k teto kartě rad je zodpovim je je třeba mi napsat icq máte již v předešlem textu
Odpovědět