Nove rozsirenie (zatial bez nazvu)

máte nápad na nějakou novou kartu?
Odpovědět

Chcete to rozsirenie?

Ano
7
100%
Nie
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 7

JACKIE TRIPPER
Příspěvky: 9
Registrován: 23 zář 2020, 18:42

Nove rozsirenie (zatial bez nazvu)

Příspěvek od JACKIE TRIPPER »

Ahojte, vymyslel som s kamaratmi nove rozsirenie do Bangu, ak mate zaujem aby som ho tu dal, tak mi napiste (kym by som ho tu prepisal tak by to dost trvalo. takze chcem vediet ci mate zaujem) :)

PS. Dufam ze nevadi ze pisem po slovensky
JACKIE TRIPPER
Příspěvky: 9
Registrován: 23 zář 2020, 18:42

Re: Nove rozsirenie (zatial bez nazvu)

Příspěvek od JACKIE TRIPPER »

Rozsirenie tu poslem/napisem cez vikend ak sa mi bude dat :D
BILL NOFACE
Příspěvky: 4
Registrován: 30 čer 2019, 18:30

Re: Nove rozsirenie (zatial bez nazvu)

Příspěvek od BILL NOFACE »

Určitě mám zájem, jsem rád že někdo vymýšlí nové rozšíření a tím posouvá hru dál. Také na jednom pracuji.
JACKIE TRIPPER
Příspěvky: 9
Registrován: 23 zář 2020, 18:42

Re: Nove rozsirenie (zatial bez nazvu)

Příspěvek od JACKIE TRIPPER »

Dufam, ze bude ine ako moje :)
JACKIE TRIPPER
Příspěvky: 9
Registrován: 23 zář 2020, 18:42

Re: Nove rozsirenie (zatial bez nazvu)

Příspěvek od JACKIE TRIPPER »

BANG! – Banda z Deadwoodu (Deadwood gang)

Toto rozšírenie obsahuje jeden nový druh kariet, konkrétne čierne karty. Efekt čiernych karát platí pokým čiernu kartu máte. Čierne karty sa nedajú ovplyvniť ničím, okrem karty „POŽIAR“. Čiernu kartu môžete získať, keď uberiete hráčovi život pomocou karty „DUEL“ (aj keď mu uberiete život pomocou karty „DUEL“, ktorú sám zahral). Je 7 čiernych kariet, ale 2 z nich sú zamiešané medzi normálnymi kartami. V prípade, že sa zničia, odhoďte ich na samostatnú odhadzovaciu kôpku, ktorú môžete potom opätovne zamiešať v prípade, že dôjdu čierne karty.
ČIERNE KARTY:
1. OHNIVÁ VODA (Firewater) – Máš o 1 život viac (ako šerif)
2. ŠTVORLÍSTOK (Clover) – Vo fáze 1 si ťaháš o kartu naviac (ako „Krompáč“ alebo „Príjazd vlaku“)
3. VAK (Backpack) – Na konci fázy 3 môžeš mať dvojnásobok kariet na ruke (napr. keď máš 3 životy, môžeš mať 6 kariet)
4. TRIEŠTIVÉ NÁBOJE (Splinter rounds) – Hráč, na koho strieľate musí okrem „VEDĽA“ odhodiť ešte jednu kartu aby sa vyhol guľke
5. MEDICÍNA (Medicine) – Vždy keď zahráš „VEDĽA“ potiahni si kartu
6. a 7. POŽIAR (Wildfire) – zamiešajte tieto karty do balíčka hracích kariet. Keď si niekto túto kartu potiahne alebo otočí (jeden POŽIAR je 10♥ a druhá 8 ♥), odhoďte všetky vyložené karty(Hráč, ktorý si túto kartu potiahol ju odhodí, a potiahne si ďalšiu). V prípade, že niekto má kartu „POŽIAR“ na začiatočnej ruke, zamiešajte ju späť do balíčka.

Okrem týchto siedmich kariet sú v tomto rozšírení aj ďalšie karty, konkrétne 7 postáv a 7 hracích kariet.
POSTAVY:
1. JACKIE TRIPPER (4 životy) – Za každý život, ktorý uberie otočí kartu, ak je tá karta ♦♥ potiahne si kartu.
2. REMIEL EGIS (5 životov) – Môže si ubrať život aby zdvojnásobil efekt hnedej karty (Niečo ako Lee Van Kliff, ale namiesto odhodenia „BANG!“ si uberie život)
3. YOUNG KILLHAND (4 životy) – keď sa zahrá „POŽIAR“ odhodí len polku kariet (v prípade, že má 3 karty odhodí len 1, atď.)
4. CRAZY BULL (4 životy) – ak si potiahne vo fáze 1 „BANG!“, môže ho vystreliť na niekoho, koho má na dostrel (nepočíta sa do počtu zahraných „BANG!“-ov)
5. EMMA WAKER (4 životy) – Keď zahrá 3 karty s hnedým okrajom za jeden ťah, potiahne si kartu.
6. HENRY REAPER (4 životy) – Môže hrať karty s modrým okrajom ako „BANG“ alebo „VEDĽA“
7. AL COHOL-IC (4 životy) – Keď zahrá pivo, nemôže stratiť život do jeho ďalšieho ťahu
Nakoniec toto rozšírenie obsahuje ešte 7 hracích kariet, ktoré fungujú ako normálne hracie karty.
HRACIE KARTY:
1. CALAMITY RIFLE (modrá karta, zbraň – dostrel 3, 6♦) – môžeš hrať kartu „VEDĽA“ ako kartu „BANG!“
2. MOONSHINE (hnedá karta, 6♠) – Zahraj túto kartu a ňou odhoď ľubovoľný počet kariet, za každú takto odhodenú kartu si doplň 1 život
3. STRELA Z KRYTU (Shoot from cover)(hnedá karta, 9♥) – Túto kartu môžeš zahrať ako „BANG!“ alebo ako „VEDĽA“ (aj ako „BANG!“ pri karte „DUEL“)
4. STRELA Z KRYTU (Shoot from cover)(hnedá karta, 9♣) – Túto kartu môžeš zahrať ako „BANG!“ alebo ako „VEDĽA“ (aj ako „BANG!“ pri karte „DUEL“)
5. ÚPLATOK (Bribe)(modrá karta, K♦)- Keď máš túto kartu vyloženú pred sebou, nemôže byť na teba zahratá karta „VÄZENIE“
6. RÝCHLOPAĽBA (Fanning)(hnedá karta, 10♠) – Za každú modrú kartu, ktorú má súper pred sebou, je naňho vystrelený „BANG!“ (môžete sa mu vyhnúť pomocou karty „VEDĽA“, pomocou schopnosti karty „SUD“, atď.), alebo môžete modrú kartu odhodiť, čím zrušíte takto vystrelený „BANG!“
7. VÁHY (SCALES)(modrá karta, 10♦) – Raz za ťah môžete odhodiť ľubovoľnú kartu zo svojej ruky, a potiahnuť si jednu kartu

VŠETKY PRIPOMIENKY, ALEBO POCITY Z HRANIA PÍŠTE DO KOMENTÁROV.
V PRÍPADE ZÁUJMU TOTO ROZŠÍRENIE BUDEM MOŽNO PREDÁVAŤ

NEKOPÍRUJTE, VYMYSLITE SI SVOJE ROZŠÍRENIE :P
kernerone123
Příspěvky: 7
Registrován: 18 črc 2021, 19:53

Re: Nove rozsirenie (zatial bez nazvu)

Příspěvek od kernerone123 »

zkus to dat do .pdf nebo do neceho takovyho a pak to sem posli nebo nejakej odkaz na to mam zajem.
JACKIE TRIPPER
Příspěvky: 9
Registrován: 23 zář 2020, 18:42

Re: Nove rozsirenie (zatial bez nazvu)

Příspěvek od JACKIE TRIPPER »

kernerone123 píše:zkus to dat do .pdf nebo do neceho takovyho a pak to sem posli nebo nejakej odkaz na to mam zajem.
Bohužiaľ to nemám vo forme pdf, ja som si to vyrábal tak, že som si prelepil karty z rozšírenia Dodge city, ktoré mám dvakrát
Odpovědět