nevim jak toto rozšíření nazvat

máte nápad na nějakou novou kartu?
Odpovědět
m1a2r3t4i5n6
Příspěvky: 42
Registrován: 25 led 2015, 09:01

nevim jak toto rozšíření nazvat

Příspěvek od m1a2r3t4i5n6 »

Udělal jsem ještě jedno rozšířeni chtěl jsem přidat katry kterých zase tak moc není zvláště u někoho jako já kdo tech rozšíření má strašně moc ano nevychytal jsem všechny v 2. části jsem se snažil trochu rozšířit již existující rozšíření duchy myslím deatmasa a ten nový symbol je valoun ze zlaté horečky dále jsem ještě přidal něco co v bangu není opravdu špatné karty.
https://drive.google.com/open?id=1rr9n9 ... 5G-7TAdgdL" onclick="window.open(this.href);return false;
Uncle Will
Příspěvky: 48
Registrován: 01 zář 2016, 13:11

Re: nevim jak toto rozšíření nazvat

Příspěvek od Uncle Will »

Cannon a Artillery- chápu to dobře tak, že je to bang, na který jsou potřeba dvě vedle?
2krát efekt- můžu hrát i mimo svůj tah? Jako dvojité Vedle by se to mohlo hodit.
Zbytečná karta-nejoriginálnější nápad na kartu, jaký jsem kdy viděl. Pravděpodobně i nejvyváženější:)
Daně a Hromada zlata- v pohodě
Ruská ruleta-podobná kartě z Fistfulu, má to dokonce i stejný název. Podle mne zbytečnější než Zbytečná karta.
Život navíc-líbím se mi, ale mám dotaz: Co když mám životů nad maximum a někdo mi tuhle kartu sebere? Mám si přebytečný život ubrat?
m1a2r3t4i5n6
Příspěvky: 42
Registrován: 25 led 2015, 09:01

Re: nevim jak toto rozšíření nazvat

Příspěvek od m1a2r3t4i5n6 »

canon a artilarry jsou 2 hráči za sebou je to kopie z roberts´root tam je od každé jedna tak jsem chtěl nějaké přidat
2x efekt jsem nezamýšlel mimo kolo ale teoreticky by to šlo ale zase tak často 2x vedle nepotřebuješ
život navíc pokud ti ho někdo sebera a máš nad max o ten jeden příjdeš
Odpovědět