Rozšíření Depraved

máte nápad na nějakou novou kartu?
Odpovědět
Freddy Krueger
Příspěvky: 61
Registrován: 26 úno 2015, 18:20

Rozšíření Depraved

Příspěvek od Freddy Krueger »

Dlouho jsem nefloodoval bang.cz, a tím, že mám nyní asi čtvrt roku čas, rozhodl jsem se pracovat na novém rozšíření. Jeho název je Depraved a bude obsahovat karty hratelné mimo váš tah (eq. Vedle!).
Odkryl bych vám prozatím jednu kartu - Teplé pivo. Tato karta je možna použít když váš oponent použije kartu pivo. Oponent si musí líznout kartu, a pakliže není srdcová, nepřidává si život. Tato karta bude v tomto 32 kartovém rozšíření dvakrát.
Vzhledem k tomu že jsem i vývojář 2D her, mám dostupného grafika, tudíž se můžete těšit na rozšíření vizuálně pasující k oficiálnímu Bang!u
Freddy Krueger
Příspěvky: 61
Registrován: 26 úno 2015, 18:20

Re: Rozšíření Depraved

Příspěvek od Freddy Krueger »

Doplňujicí informace a playtesteři.
Hledám 2-3 zájemce o playtestování mého rozšíření - profesionálně vytisknuté a pošlu Vám jej poštou až domů.
Nestojí nic, ale mám pár požadavků: 2+ roky starý bang.cz účet, 18+, ČR, více jak 20 příspěvků/komentářů starších než půl roku.

Pro ty ostatní bych rád vyhlásil kontest: 3 nejlepší originální nápady na kartu (ne, neukradnu vám ji), vyhrajou steam klíč ke hře spojené s divokým západem.
m1a2r3t4i5n6
Příspěvky: 42
Registrován: 25 led 2015, 09:01

Re: Rozšíření Depraved

Příspěvek od m1a2r3t4i5n6 »

budou karty hrané mimo kolo pasovat s robersts´ root nebo to bude jiný mechanizmus?
loupacek
Příspěvky: 44
Registrován: 29 zář 2011, 14:03

Re: Rozšíření Depraved

Příspěvek od loupacek »

Freddy Krueger píše:Doplňujicí informace a playtesteři.
Hledám 2-3 zájemce o playtestování mého rozšíření - profesionálně vytisknuté a pošlu Vám jej poštou až domů.
Nestojí nic, ale mám pár požadavků: 2+ roky starý bang.cz účet, 18+, ČR, více jak 20 příspěvků/komentářů starších než půl roku.

Pro ty ostatní bych rád vyhlásil kontest: 3 nejlepší originální nápady na kartu (ne, neukradnu vám ji), vyhrajou steam klíč ke hře spojené s divokým západem.
Klidně se můžu přihlásit, jediné co asi nesplňuji na 100% je těch >20 příspěvků starších půl roku. BAng hrajeme s partou lidí minimálně 1x týdně, už jsem se dostal i do stádia kde sem si kvuli hrani musel všechny karty zalaminovat a jako počitadla životů jsem nakoupil opravdovou munici :D
Freddy Krueger
Příspěvky: 61
Registrován: 26 úno 2015, 18:20

Re: Rozšíření Depraved

Příspěvek od Freddy Krueger »

Jasně. Nebudu si přidělávat práci je to na RR

Loupacek v pohodě, jsi na listu kdyžtak mi napiš svůj mail
Freddy Krueger
Příspěvky: 61
Registrován: 26 úno 2015, 18:20

Re: Rozšíření Depraved

Příspěvek od Freddy Krueger »

Odhalení jedné z mnoha karet: Úplatek. Tato karta je hrána mimo váš tah, když na vás někdo použije kartu vězení. Když tuto kartu použijete, nabídnete šerifovi vámi určený počet karet, a on se rozhodne, zda vás pustí. Můžete mu nabídnout jen jednou, takže žádné smlouvání.
m1a2r3t4i5n6
Příspěvky: 42
Registrován: 25 led 2015, 09:01

Re: Rozšíření Depraved

Příspěvek od m1a2r3t4i5n6 »

pěkná idea ale snad to tvoje rozšíření neskončí jako spousta dalších nápadů bez implementace
Freddy Krueger
Příspěvky: 61
Registrován: 26 úno 2015, 18:20

Re: Rozšíření Depraved

Příspěvek od Freddy Krueger »

Neboj se, neskončí. Mám InDesign ready a čekám na grafika až mi dokreslí postavy a obrázky na karty
Freddy Krueger
Příspěvky: 61
Registrován: 26 úno 2015, 18:20

Re: Rozšíření Depraved

Příspěvek od Freddy Krueger »

Kompletně mi došla inspirace na karty. Vrhnu se do něčeho jiného, co vím že dokončím.
loupacek
Příspěvky: 44
Registrován: 29 zář 2011, 14:03

Re: Rozšíření Depraved

Příspěvek od loupacek »

A nějaké stávající karty? Mám pár nápadů tak že bych něco dodal, nebo případně dal dokupy tohle.
m1a2r3t4i5n6
Příspěvky: 42
Registrován: 25 led 2015, 09:01

Re: Rozšíření Depraved

Příspěvek od m1a2r3t4i5n6 »

Freddy Krueger píše:Kompletně mi došla inspirace na karty. Vrhnu se do něčeho jiného, co vím že dokončím.
bohužel mam pocit že takhle končí většina rozšíření lidem dojde inspirace nebo se k tomu nevrátí nebo něco na tenhle styl proto jsi nejsem jist zda je dobrý nápad se pouštět do opravdu velikých rozšíření.
kernerone123
Příspěvky: 7
Registrován: 18 črc 2021, 19:53

Re: Rozšíření Depraved

Příspěvek od kernerone123 »

Freddy Krueger píše:Kompletně mi došla inspirace na karty. Vrhnu se do něčeho jiného, co vím že dokončím.
tak zkus alespon poslat karty co mas treba to nekdo dokonci nebo pouzije ke svemu rozsireni
Odpovědět