Rozšíření překážky

máte nápad na nějakou novou kartu?
Odpovědět
m1a2r3t4i5n6
Příspěvky: 42
Registrován: 25 led 2015, 09:01

Rozšíření překážky

Příspěvek od m1a2r3t4i5n6 »

Skusil jsem vytvořit vlastní rozšíření přidává 2 nové mechaniky karty které se pokládají mezi hráče a karty které mají životy základní princip je takový že kartu položíte mezi 2 hráče a má vliv na všechny hráče kteří přes ní použijí efekt (tedy jen efekt na dostřel a na vzdálenost) nebude tedy jedno jestli pude hráč k dalšímu hráči z leva nebo z prava některé karty vyloženě blokují cestu ty mají většinou životy dá se do nich tedy střílet ale nejedná se o hráče proto na ně nefunguje efekt "na všechny hráče" jinak se na ně dá zacílit dále pokud tuto kartu někdo zraní nezíská valoun ale stále se dají sebrat karty typu panika. Předpokládám že by bylo hráno se zlatou horečnou (jinak 2 kary vyřadit).

Prosím napište vaše typy a názory děkuji.
https://drive.google.com/open?id=1qwWD5 ... NIBqLvm7sO" onclick="window.open(this.href);return false;
loupacek
Příspěvky: 44
Registrován: 29 zář 2011, 14:03

Re: Rozšíření překážky

Příspěvek od loupacek »

Ahoj nápad je to vcelk uzajímavý, ale například mlha se tluče s ptavidlem zahrátí pouze jednoho bangu
m1a2r3t4i5n6
Příspěvky: 42
Registrován: 25 led 2015, 09:01

Re: Rozšíření překážky

Příspěvek od m1a2r3t4i5n6 »

Děkuji za připomínku posílám 2. verzi.
https://drive.google.com/file/d/1GEPWFZ ... sp=sharing" onclick="window.open(this.href);return false;
m1a2r3t4i5n6
Příspěvky: 42
Registrován: 25 led 2015, 09:01

Re: Rozšíření překážky

Příspěvek od m1a2r3t4i5n6 »

Rozšíření jsem nahrál v tomto stavu pouze aby jsem nebyl další z tech co nahrajou text často s dost dobými nápady ale často to ani nedotáhnou do konce proto jsem zrovna udělal vezi pro tisk kterou bych určitě ještě upravoval tak klidně posílejte všechny návrhy na změny
m1a2r3t4i5n6
Příspěvky: 42
Registrován: 25 led 2015, 09:01

Re: Rozšíření překážky

Příspěvek od m1a2r3t4i5n6 »

i
hainzik
Příspěvky: 18
Registrován: 29 srp 2013, 09:07

Re: Rozšíření překážky

Příspěvek od hainzik »

Napadla mě taková věc k tvému rozšíření, protože je hodně karet v balíčku a stává se mi, že ho za celou hru ani neotočíme a nespočet rozšíření a přidělaných karet se potom ztrácí.

Zaujal mě nápad karet co leží mezi hráči a mají životy. Kdyby se vytvořilo několik (10-20) těchto karet. Před začátkem hry se náhodně mezi každé dva hráče dá jedna tato karta a ovlivňuje dostřel nebo průchod některých karet.
m1a2r3t4i5n6
Příspěvky: 42
Registrován: 25 led 2015, 09:01

Re: Rozšíření překážky

Příspěvek od m1a2r3t4i5n6 »

tyhle karty jsou dle mne docela silné proto je možná lepší aby bylo docela vzácné a skoro se ztrácely v dalších rozšíření třeba s obyčejnou hrou by to bylo podle mne nehratelné jsou ty karty prostě hodně silné každá karta (tedy až na truhlu zlata té asi uberu źivoty) je dost silná aby změnila průběh hry.
Dále mě napadlo nevím za to uplatnit ale pokud by k hráči neexistovala konečná cesta tak by byl nezatažitelný z venku dokud někdo nezbourá zeď co ji o tom myslíš byl by dobrý nápad to tak hrát?
hainzik
Příspěvky: 18
Registrován: 29 srp 2013, 09:07

Re: Rozšíření překážky

Příspěvek od hainzik »

Jasně, že ty karty jsou silný třeba taková hradba (to co má 5 životů). Hrál bych to tak, že když má hráč z obou stran nekonečnou vzdálenost tak na něj nelze dostřelit věcmi na dostřel (BANG!, peprbox...), ale třeba karty jako puška na bizony nebo cat balou, které jsou na libovolného hráče by normálně hrát šlo.

Můj návrh byl jenom možná varianta hry co mě napadla, stejně je to neoficiální rozšíření takže si ho každý upraví tak aby se mu líbilo a hlavně aby ho taky někdo hrál.
m1a2r3t4i5n6
Příspěvky: 42
Registrován: 25 led 2015, 09:01

Re: Rozšíření překážky

Příspěvek od m1a2r3t4i5n6 »

jako ja s tebou souhlasím ale přejde mne že na tohle jsou nekonečné karty moc silné použil bych spíše ostatní karty ale jak myslíš dam ještě odkaz na GIMP 2 soubor kde jem to vytvářel pokud bych chtěl něco upravit nebo přidat na rozložení před hrou ať máš méně práce pokud tedy budeš něco měnint
Je to dělané ve vrstvách přepínáním vrstev přepínáš karty symboly životy ...
https://drive.google.com/open?id=1FtbAb ... wpihLlOuQy
Odpovědět