Rudé karty

máte nápad na nějakou novou kartu?
Odpovědět
mikikim
Příspěvky: 3
Registrován: 04 dub 2014, 21:52

Rudé karty

Příspěvek od mikikim »

Ahoj, napadlo mě, že bych si mohl udělat vlastní rozšíření, jehož součástí by byly i nové rudé karty. Tyto karty by fungovaly tak, že by si je hráč vyložil před sebe a otočily by se ve chvíli, když na něj někdo zahraje Bang!

Pain Gain
Lízni si 3 karty

Tato karta vlastně funguje stejně, jako Wells Fargo. Podle mě je stejně silná, jako Pony Express, kde se musí počkat jedno kolo.

Rychlá střela
Vedle. Hráč, který zahrál kartu Bang! je nyní cílem karty Bang!

Tuto kartu bych přirovnal ke kartě opětovná palba, která má stejnou schopnost, ale oproti ní je pouze proti Bang!u. Výhodou je, že jí nemusíš mít v ruce.

Záměna
Vedle. Vyber si hráče(kromě toho, který zahrál kartu Bang!), ten je nyní cílem karty Bang!.

Tato karta funguje podobně, jako předchozí. Zároveň je, ale o trochu silnější. Jediná její nevýhoda je ve hře posledních dvou hráču, kde funguje pouze jako vedle.

Přepadení
Hráči, který na tebe střelil vezmi dvě karty z ruky.

Svým efektem se hodně podobá panice, ale má dvě výhody. Tou první je to, že si berete 2 karty místo jedné a druhá výhoda je to, že zde není stanovená vzdálenost. Nevýhodou zůstává to, že si nemůžeš vybrat cíl

Co nato říkáte?
Uncle Will
Příspěvky: 48
Registrován: 01 zář 2016, 13:11

Re: Rudé karty

Příspěvek od Uncle Will »

Nápad je to výborný. Ovšem, kladu si jednu otázku. Střílel bych do hráče, který má před sebou rudou kartu? Nevím, jestli bych riskoval Rychlou střelu nebo dokonce Přepadení. To bych asi raději počkal, až budu mít Cat Balou.
Můj návrh je, že by rudé karty zůstávaly v ruce, ale stále by šly zahrát pouze tehdy, když na tebe někdo vystřelí Bang.
Tohle celé je však pouze můj názor. Jestli ti to bude fungovat tak, jak jsi to zamýšlel, klidně hoď můj komentář za hlavu.
mikikim
Příspěvky: 3
Registrován: 04 dub 2014, 21:52

Re: Rudé karty

Příspěvek od mikikim »

Podle mě by hráč klidně zaútočil na hráče s kartou, protože se aktivuje pouze BANG!em

Karty jsem trochu upravil a některé přidal

Přepadení

Vedle. Hráči, který na tebe střelil vezmi kartu z ruky.

Přidal jsem vedle a odstranil jednu kartu

A teď nové karty

Pojištění

Vedle. Lízni si 2 karty

Funguje podobně jako Pain Gain, až na to, že je zde efekt vedle a o jednu kartu méně

První pomoc

Přidej si tři životy

Tato karta nemůže oživit hráče, takže jen málokdy má svůj plný potenciál, ale přesto se ve většině případů jedná o vedle a pivo

Výzva

Vedle. Hráč, jenž tuto kartu zahrál odhazuje Bang! a začíná duel

Tato karta je úplně na stejné úrovni jako Duel

Splašení

Hráč, který zahrál Bang!, odhodí jednu modrou kartu před ním

Asi nejslabší karta, není zde vedle a cíl si může vybrat kartu.
m1a2r3t4i5n6
Příspěvky: 42
Registrován: 25 led 2015, 09:01

Re: Rudé karty

Příspěvek od m1a2r3t4i5n6 »

tak to snad dotáhneš
Uncle Will
Příspěvky: 48
Registrován: 01 zář 2016, 13:11

Re: Rudé karty

Příspěvek od Uncle Will »

Ahoj, jsem rád, že na tom pořád pracuješ. To novější verze Přepadení se mi líbí více než ta původní. Mám jenom dotaz k Výzvě: Co když hráč, který ji zahrál, nemá žádný Bang na první odhození? Výzva nejde použít nebo snad její majitel ztratí při chybném použití život?
mikikim
Příspěvky: 3
Registrován: 04 dub 2014, 21:52

Re: Rudé karty

Příspěvek od mikikim »

Popis výzvy by měl být v tom smyslu, že se protihráčův Bang použije jako DUEL
Odpovědět