17 novych postav (moje rozsirenie)

máte nápad na nějakou novou kartu?
teammate136
Příspěvky: 28
Registrován: 24 srp 2014, 11:16

17 novych postav (moje rozsirenie)

Příspěvek od teammate136 »

Ahoj, chcel by som sem zverejnit moje rozsirenie ktore sa sklada cisto iba z postav.
Vsetky postavy su testovane viac krat a vsetky postavy su dobre hratelne aj ked odporucam hrat s rozsireniami.

1. názov karty: ZEGG THE ZOMBIE
životy: 3
popis karty: Pokud má v ruce alespoň jednu
kartu, nemůže ztratit poslední život.
Pokud je zasažen když nemůže ztratit život, lízne si kartu.

poznamka: moja prva a najoblubenejsia postava :D , neskor som pridal ten zaver ku schopnosti aby si nanom hraci neplytvali municiu. Velmi dobra postava na moj vkus.

2. názov karty: CREGG BEAR
životy: 5
popis karty: Na začátku svého tahu může věnovat
jeden svůj život (kromě posledního)
jinému hráči dle svého výběru a líznout
si za to ve fázi 1 o jednu kartu navíc.

poznamka: velmi dobry pomocnik. Ako odpadlik moze vyvazovat strany a moze za to ziskat kartu, aj bandita je dobry lebo moze pomahat svojim. Jedine ako serif je jeho schopnost na nic ale ma aspon 6 zivotov :) . Inspiroval som sa z karty (Pokrevni Bratri) ktora je z rozsirenia Fistful.

3. názov karty: DEVO THE SHADOW
životy: 4
popis karty: Pokud je Shadow cílem efektu BANG!, otočí kartu:
Je li piková, efekt BANG! je
odražen a útočník se stává cílem efektu BANG!.

poznamka: je v podstate ako jourdonais lenze odraza streli na utocnika, i ked ak ma vylozeny barel musi sa rozhodnut ci si najprv otoci barel alebo schopnost. A pikovych kariet je o 1 menej ako vsetkych ostatnych farieb ale to je zanedbatelna nevyhoda :D ... pri play testoch som s nim zazil aj srandovne situacie :D

4. názov karty: GEORGE BISHOP
životy: 4
popis karty: Během svého tahu může věnovat 1 kartu
ze své ruky libovolnému hráči a za to
si líznout 1 kartu z dobíracího balíčku (až dvakrát).

poznamka: povodne mal schopnost ze nemoze hrat karty Bang a mal len 3 zivoty ale po playtestoch som uznal ze je to blbost tak som mu vymyslel nahradu. Je to dalsia schopnost pre pomocnikov ale vyuzije ju kazda rola, uz len na vymenenie nepotrebnych kariet za nove.

5. názov karty: VLAD DRACULA
životy: 4
popis karty: Když zasáhne hráče jeho karta BANG!, vrátí si jeden život.

poznamka: tzv. lifesteal efekt, nepriatelovy uberie a sebe prida. Plati len na KARTU bang nie na ostatne karty s efektom bang.

6. názov karty: JACK SNIPER
životy: 4
popis karty: Jednou za tah může odhodit 2 karty a tím vyřadit
hráče, který má méně než 3 životy a je vzdálený
o 2 nebo víc.

poznamka: Na prvy pohlad sa moze zdat ze je velmi silny ale NIEJE. Dokonca po playtestoch som ho musel posilnit, pred tym mohol nepriatel pouzit pivo aby ostal na 1 zivote (teraz nemoze) a mohol vystrelit iba na hracov na vzdialenost 3 a viac. Karty odhadzuje 2 a vzdy len zo SVOJEJ RUKY, hrac na ktoreho schopnost pouzije musi mat 2 alebo 1 zivot a musi byt vzdialeny NAJMENEJ o 2 alebo viac, nie na 1. Hrac sa nemoze proti jeho schopnosti nijakym sposobom ubranit, skratka je vyradeny z hry. schopnost moze pouzit len RAZ ZA TAH. Naozaj to nieje tak silne ako to znie, je to hratelna postava.

7. názov karty: DARK LORD
životy: 5
popis karty: Kdykoli osobně vyřadí hráče,
lízne si 1 postavu která není ve hře.
Takhle může nasbírat maximálně 5 postav.
Má všechny schopnosti svých postav.

poznamka: Tak toto je jedna z epickych postav v tomto rozsireni :D , tak isto ako je v divokom zapade terence kill alebo podla mna najsilnejsia original postava Greygory Deck je aj Dark Lord epicka postava. Zrejme si myslite ze so 4 zivotmi by bol ovela balancovanejsi ale o to ide :D , 5 zivotov mu zarucuje ze na zaciatku hry ked nema ziadnu schopnost nebude slaby a nezabiju ho hned. Je to hratelna postava a tiez velmi zabavna na hranie :D , proste mu nedovolte aby niekoho zabil. Pokial ho ostatny hraci nechaju aby pozabijal zopar hracov tak uz je to len ich problem ako sa chcu postavit proti nazratemu Dark Lordovi 8)

8. názov karty: MISS REVENGE
životy: 4
popis karty: Může jakoukoli srdcovou kartu zahrát taky jako kartu BANG!,
Vedle! nebo Cat Balou.

poznamka: Moze sa zdat tiez silna ale taktiez NIEJE. Ano uzitocne to je, ale zoberte do uvahy ze srdcove karty su vacsinou karty pivo a kulomet... najlepsie je susit na ruke srdcove karty.

9. názov karty: LIL BLACK
životy: 4
popis karty: Když způsobí jinému hráči strátu života, lízne si kartu.

poznamka: Tuto schopnost mam rad. Je velmi uzitocna a balancovana a najlepsia s kartami ako su indiani a kulomet :D

10. názov karty: TED JACKSON
životy: 4
popis karty: Když zasáhne hráče jeho karta BANG!,
otočí kartu: Pokud to jsou srdce nebo káry,
zasažený hráč ztrácí 2 životy místo 1.

poznamka: povodne mal schopnost ze moze akukolvek kartu hrat ako kartu bang ale kedze som sa potom dozvedel ze autor hry BANG vydal na vyrocie bangu postavu Annie Versary ktora bola presne rovnaka ako tato postava rozhodol som sa ze ho zmenim. Urcite by som mu jeho schopnost nezoslaboval, je to cisto 50/50 a berte do uvahy ze iba ak ZASIAHNE hraca plati jeho schopnost, teda hrac nezahra kartu vedle a jeho schopnost plati LEN NA KARTY BANG! nie na ostatne karty s ich efektom.

11. názov karty: AARON JUDGE
životy: 4
popis karty: Jednou za tah může jmenovat kartu a vybrat hráče,
který ji musí zahrát.
Pokud přinucený hráč nemá zvolenou kartu,
musí ukázat své karty v ruce.

poznamka: inspiroval som sa z karty z divokeho zapadu (Dorothy Rage). Je to uplne to iste. Mozte povedat lubovolnu kartu a vybrat hraca ktory ju musi zahrat, mozte urcit ciel na koho ju musi zahrat a musite ale dbat na to ci ju zahrat moze a na aku vzdialenost atd., ak hrac nema kartu musi ukazat svoje karty na ruke.

12. názov karty: GRIM REAPER
životy: 4
popis karty: Má všechny schopnosti vyřazených postav.
Když je vyřazen ze hry, tak ve svém nejbližším tahu
se vrátí do hry se všemi životy, 4 kartami ale bez schopnosti.

poznamka: dalsia epicka postava mojho rozsirenia 8) , toto je uz zoslabena verzia a nechcite vediet aka bola ta nezoslabena :D . Na zaciatku hry nema ziadnu schopnost ale ihned ako je nejaky hrac vyradeny ziska jeho schopnost, takto ma vsetky schopnosti vyradenych postav. Ak je Reaper zabity tak vo svojom najblizsom tahu sa vrati do hry ako keby prave zacal hru teda vsetky zivoty a 4 karty ALE UZ NEMA ZIADNU SCHOPNOST, A UZ SA ANI NEMOZE VRATIT DO HRY. Ako serif ziskava schopnosti vyradenych postav ale ked je zabity tak sa do hry NEVRATI. Viem ze by bol balancovanejsi keby mal 3 zivoty ale je to preca epic. Hral som s touto postavou vela krat a je uplne hratelny, ale hraci urobia dobre ak ho vyradia ako prveho :D

13. názov karty: CHUCK NORRIS
životy: 7
popis karty: Může odhodit libovolnou kartu z ruky a tím použít svůj legendární
kop z otočky na hráče s 1 životem ve vzdálenosti 1.
Napadený hráč je ihned vyřazen.

poznamka: Tak toto je 100% epic :D . Je to krasne silna postava, ktora zacina so 7 zivotmi, moze hrat kartu Vedle a este k tomu ma kladnu ofenzivnu schopnost. Niet pochyb ze Chuck je z mojho rozsirenia najsilnejsia postava. Ale musim podotknut ze JE HRATELNY. Za artwork vdacim mojmu kamosovi :)

14. názov karty: BAD DARIO
životy: 12
popis karty: Začíná s 5 kartami. Nemůže hrát karty Vedle a Pivo.
Když má méně než 3 životy, může odhodit
2 karty z ruky a tím způsobit 3 zranění hráči na vzdálenost 1.

poznamka: Epicka postava 8) , povodne som chcel vymysliet postavu z ktorej by na pohlad siel strach :twisted: a tak som vymyslel Bad Daria. Jeho zivoty posobia zastrasujuco rovnako ako artwork (dufam :D ) a jeho posledna zast schopnosti. Urcite na prvy pohlad si poviete ze je to neskutocne silna postava a nevybalancovana ale OMYL. Povodne mal 14 zivotov a mohol pouzivat karty pivo. Toto je uz dost zoslabena verzia a uz aj balancovana. Zaciatok s 5 kartami je urcite 100% MUST. Neschopnost hrat karty Vedle a Pivo je tiez MUST, potialto by bol asi rovnako silny ako Big Spencer ktory ma iba o 3 zivoty menej ale moze hrat Pivo. Posledna cast schopnosti teda ze moze odhodit 2 karty z RUKY a zasadit tym 3 zranenia hracovy (hrac strate zivota nemoze zabranit) na VZDIALENOST 1, nesluzi na nic ine iba na ZASTRASENIE! (treba aby sa ho hraci bali :D ). Toto moze pouzit IBA ak ma 2 alebo 1 zivot a to LEN RAZ ZA TAH, toto totiz nieje v texte postavy ale je to LEN RAZ ZA TAH (nezmestilo sa mi to do tam :D ).
99% hier co som s touto postavou odohral ho bud zabili skor ako prisiel na tah alebo sa im ho ani nepodarilo skresat na 2 zivoty.

15. názov karty: ZED BLADE
životy: 4
popis karty: Na začátku svého tahu otočí kartu:
Pokud to jsou piky nebo kříže,
všichni ostatní hráči musí odhodit 1
kartu z ruky nebo ztratit 1 život.

poznamka: uzitocna schopnost ale je to este slabsie ako karta Rvacka lebo kartu vyberaju hraci a nie Zed. Este sa mi nestalo ze by nietko musel stratit zivot.(alebo stalo mozno raz :D )

16. názov karty: TWISTER JACK
životy: 3
popis karty: Během jednoho kola může ztratit pouze 1 život.
Pokud je zasažen znovu, lízne si kartu.
Když má méně než 3 životy, jeho karta BANG!
dělá 2 zranění místo 1.

poznamka: posledna epicka postava. Chcel som totiz vyrobit postavu s 3 zivotmi ktora by robila devastujuce zranenia, ale aby ju nebolo len tak lahko zabit. Ak ho niekto pocas kola zrani (musi mu ale sposobit zranenie, ked twister jack vykrije ranu nerata sa to do limitu) tak uz nemoze byt zraneny znovu to iste kolo (kolo sa nuluje pred zaciatkom serifovho tahu). Pokial uz bol v jednom kole zraneny a je zasiahnuty znovu potiahne si kartu za kazde zranenie ktore by mal dostat (napr. ak mu vybuchne dynamit, tak uberie si 1 zivot a za dalsie 2 zranenia co by mal dostat si vezme 2 karty z lizacieho balicku). Pokial ma 2 alebo 1 zivot, tak jeho KARTA Bang robi 2 zranenia (staci zahrat 1 Vedle).

17. názov karty: NED KELLY
životy: 3
popis karty: Pokaždé, když má ztratit život, může odhodit
jednu ze svých vyložených karet s modrým nebo
zeleným okrajem a zabránit tím ztrátě jednoho
ze svých životú.

poznamka: Tiez velmi zabavna postava na hranie :D , vykladanim kariet si v podstate budujete akoby stit a namiesto straty zivota mozete odhodit kartu zpred seba (aj väzenie, dynamit, chrestis...). Jeho vylozene karty su akoby jeho dalsie zivoty ale kludne ich moze hrat normalne. Ked ho zasiahnete a Ned sa rozhodne odhodit kartu zpred seba namiesto straty zivota nerata sa ze ste ho zasiahly teda neberiete si zlatky ak mate rozsirenie zlata horucka. Za artwork vdacim svojmu kamosovy. :)

Prepacte mi za omyl ktory som nechtiac predcasne odoslal. Podotykam ze vsetky postavy som hral vela krat a vsetky som kvalifikoval za HRATELNE a nebudem na nich uz nic menit. Vsetky postavy som vymyslal sam. Artworky som tiez kreslil ja okrem 2 ktore nakreslil kamarat, niektore artworky mozu byt odkreslene z roznych obrazkov ci uz z Bangu alebo z netu alebo z LoLka. Pridavam aj PDF subory tychto postav ktore som vytvoril v B!CG.
teammate136
Příspěvky: 28
Registrován: 24 srp 2014, 11:16

Re: 17 novych postav (moje rozsirenie)

Příspěvek od teammate136 »

Takze omyl som neodoslal takze nic :D ... a PDF sa mi neda prilozit takze ak niekto chce tak mi dajte email ja vam to mozem zaslat komplet cely subor postav.
Uživatelský avatar
Gallugus
Příspěvky: 16
Registrován: 25 črc 2012, 08:43

Re: 17 novych postav (moje rozsirenie)

Příspěvek od Gallugus »

Gallugus777@gmail.com díki dopredu ;) veľmikvalitné a hrateľné postavy :D
NO HERO
Příspěvky: 2
Registrován: 28 zář 2013, 13:46

Re: 17 novych postav (moje rozsirenie)

Příspěvek od NO HERO »

Snad nepíšu pozdě:

indianCT@seznam.cz

Mohl bys to, prosím, poslat zde.

Díky předem.
teammate136
Příspěvky: 28
Registrován: 24 srp 2014, 11:16

Re: 17 novych postav (moje rozsirenie)

Příspěvek od teammate136 »

Pri postavach Chuck Norris a Bad Dario je problem lebo som im musel dorobit viac zivotov takze vam to nevytlaci v spravnej velkosti: pri tlaci tychto dvoch postav by ste mali nastavit mierku na 119% aby mali originalnu velkost
Freddy Krueger
Příspěvky: 61
Registrován: 26 úno 2015, 18:20

Re: 17 novych postav (moje rozsirenie)

Příspěvek od Freddy Krueger »

Pokud ještě chodíš na bang.cz tak mi pošli ty karty taky : davsom132@gmail.com
Uživatelský avatar
Aranes
Příspěvky: 1
Registrován: 04 bře 2015, 19:44
Kontaktovat uživatele:

Re: 17 novych postav (moje rozsirenie)

Příspěvek od Aranes »

Zdravím, mohl by jsi mě to taky prosím odeslat, můj e-mail je SirAdriano@seznam.cz
jinak moc se mně líbí tvoje nápady
díky
Aranes
Štefík
Příspěvky: 1
Registrován: 19 bře 2015, 12:06

Re: 17 novych postav (moje rozsirenie)

Příspěvek od Štefík »

Zdravím, dosti mě zaujalo tvé rozšíření a tak bych tě chtěl požádat, jestli bys mi ho poslal na mail frenstacan@seznam.cz
Díky a měj se :)
hynek
Příspěvky: 1
Registrován: 21 led 2016, 22:04

Re: 17 novych postav (moje rozsirenie)

Příspěvek od hynek »

:D Posli prosím na hjakes@seznam.cz
Díky.
kalida00
Příspěvky: 1
Registrován: 12 dub 2016, 07:07

Re: 17 novych postav (moje rozsirenie)

Příspěvek od kalida00 »

kalida00@seznam.cz
Mrknu se na to, jaký to je.
Erumoico
Příspěvky: 1
Registrován: 30 dub 2016, 11:56

Re: 17 novych postav (moje rozsirenie)

Příspěvek od Erumoico »

Spousta super nápadů! Doufám, že nejdu s křížkem po funuse, když o toto moc zajímavé rozšíření požádám :D

eru.moico@email.cz

Díky moc

P.S.: Jestli to někomu z vás teammate poslal, mohli byste mi to přeposlat? Zase díky :D
Jacooo
Příspěvky: 2
Registrován: 11 čer 2016, 13:25

Re: 17 novych postav (moje rozsirenie)

Příspěvek od Jacooo »

Jsem sběratel a zároveň velký fanda BANG!u, tak by mě zajímalo tvoje dílo :roll: , už mám ve sbírce jednu amatérskou sadu postav a prosím o zaslá ní i tvého rozšíření na adresu kemzovic@gmail.com Děkuji předem !

Jacooo
teammate136
Příspěvky: 28
Registrován: 24 srp 2014, 11:16

Re: 17 novych postav (moje rozsirenie)

Příspěvek od teammate136 »

prepacte ze som dlho neodpovedal, ale dost dlho tu nebola ziadna aktivita... po vela hrach co som s tymito postavami odohral som sa rozhodol ich trosku lepsie vybalancovat aby boli porovnatelne silne so zakladnymi postavami.

vizualne updaty postav sem nebudem uvadzat.

UPDATE:

DEVO THE SHADOW - od teraz plati na kartu Bang a nie na efekt Bang... to aby bol balancovany s Jourdonaisom

VLAD DRACULA - od teraz bude otacat kartu ak hraca zasiahne a doplni si zivot len ak otoci srdce alebo kary, alebo mu tu schopnost obmedzim aby mu platila iba ked ma 1 alebo 2 zivoty... toto je kvoli vacsiemu balancu s ostatnymi healovacimi postavami

JACK SNIPER - dokaze byt velmi silny v hre vela hracov ale slaby v hre malo hracov a tak som sa pokusil ho vyvazit ako najviac sa dalo a pri tom mu zachovat jeho silu... upravena schopnost: Jednou za tah muze odhodit 2 karty Bang a tim zpusobit 2 zraneni lubovolnemu hraci ktery ma mene nez 3 zivoty. (upraveny JACK SNIPER by mal 3 zivoty)... tato uprava mu vyrazne znizi pocet pouziti jeho schopnosti pricom mu zaroven rozsiri jej pouzitelnost (uz nieje obmedzena vzdialenostou) a zaroven da napadnutym hracom prilezitost zachranit sa pivom namiesto aby boli hned vyradeny. A nakolko ma o dost vacsiu silu ako ostatne ofenzivne postavy rozhodol som sa mu dat preto 3 zivoty.

DARK LORD - toto som sa este uplne nerozhodol ale asi si bude moct vyberat iba zo zakladnych postav a max moze mat 3... to kvoli niektorym neskutocne broken kombinaciam postav (napr. sid ketchum + chuck wengam = insta win, alebo lucky ducke + terence kill = takmer nesmrtelny)... a pocet max postav mu znizujem len preto ze viac ako 3 postavy sa mu takmer nikdy zabit nepodari takze je to celkom zbytocne a takto bude aspon vyzerat viac vybalancovany

MISS REVENGE - srdcove karty bude moct hrat ako bang a cat balou (ale nie aj ako vedle)

LIL BLACK - dost skoro ako som toto rozsirenie zverejnil som zistil ze tato schopnost je uplne broken, asi som za nu pred tym neodohral dost hier aby som si to vsimol... upravena schopnost: kdyz zasahne hrace svoji kartou Bang, lizne si kartu... (tuto upravu som robil hlavne kvoli hromadnym kartam ako indiani alebo gulomet)

ZED BLADE - asi ho uplne zrusim... ta schopnost sa balancovat ani poriadne neda... uz takto je v hre dost vela discardovacich kariet a este s jeho schopnostou je to uplna hroza

ostatne postavy ostavaju zatial nezmenene... postavy ako chuck norris, grim reaper atd. su nevybalancovane naschval (opa WWS style). Tym co ziadali o toto rozsirenie ho zaslem ale povodne lebo som karty neupravil.
Lion-a
Příspěvky: 1
Registrován: 07 črc 2016, 11:27

Re: 17 novych postav (moje rozsirenie)

Příspěvek od Lion-a »

ahoj rad by som chcel tieto postavy, ak je to možné tak mi to prosím pošli na
e-mail: pisonalex@gmail.com
Uživatelský avatar
XPavel
Příspěvky: 8
Registrován: 20 čer 2016, 20:29
Bydliště: Písková Lhota
Kontaktovat uživatele:

Re: 17 novych postav (moje rozsirenie)

Příspěvek od XPavel »

teammate136 píše:Takze omyl som neodoslal takze nic :D ... a PDF sa mi neda prilozit takze ak niekto chce tak mi dajte email ja vam to mozem zaslat komplet cely subor postav.
Zdravím, pokud je to od vás možně, tak bych chtel pozadat o zaslani vašeho neoff. rozšíření, děkuji. :wink: můj e-mail: xpavel25@centrum.cz
Odpovědět