pozbierane a upravene bang.cz napady na karty

máte nápad na nějakou novou kartu?

pozbierane a upravene bang.cz napady na karty

Postby alwaysfirstshooted » 10 Apr 2013, 18:12

tieto karty som pozbieral tu na tomto fore, pretriedil som ich a spolocne s partiou sme ich upravili do hratelnej podoby, pripadne neco sme vymysleli..odskusane este nejsu, kedze chcem aby ste najprv povedali svoje nazory nato..karty su vsetkych 3 druhov(zelene, hnede, modre)..chcem ich teda neako skonsolidovat a vytvorit cez generator....
alwaysfirstshooted
 
Posts: 9
Joined: 10 Apr 2013, 18:02

Re: pozbierane a upravene bang.cz napady na karty

Postby alwaysfirstshooted » 10 Apr 2013, 18:15

cislo s x pred nazvom karty znamena kolkokrat by sa podla nas mohla dat do balicka
Karty s modrým okrajem :

1x ROZBITÁ ZBRAŇ: hráč může tuto kartu vyložit před jiného hráče a tím mu zrušit dosavadní zbraň.zbran sa zahodi. Hráč, který pak má tuto kartu před sebou, nemůže střílet,(iba na dosah teda 1) dokud není karta odstraněna jinou karton, (cat balou, panika, a ine disscardy) - ale tú zbraň by som nezahadzoval.ja by sem zahadzoval zbrna tam je dost a nech sa to rpestrieda pri vyuziti.
1x Lopata –omraci hraca je to ako vezenie musi chytit srdcovu inac stoji jedno kolo a ta karta sa moze pouzivat aj na Serifa
1x El Toro (býk) hodi sa ako dynamit, bude sa posuvat a kto bude na rade tak musi dat vedla inak zivot dolu a tak dalej dookola a karta sa moze cat belou zrusit alebo panikou
1x Smoliar
Poloz pred lubovolneho hraca. Pred hraca s kartou Smola nejde vykladat ziadnu kartu, pokial ma stale kartu Smola.
+ nejde ho dat do Vazenia, Strkac, Odmenu
- nejde hrat modre karty pred seba
1x Magmum (dostrel 2). Vzdy, kdyz zasiahnes hraca kartou BANG!, potahni 1 kartu z dobiraceho balika.
1x Bizon - ako mustang ale 2 nasobny (+2)
1x Pomocná ruka : Zahraj před libovolného hráče. Na tohoto hráče nesmí být zahrána karta BANG!. Ostatní karty s efektem bang můžou.
2x Náhrobek - stejná vlastnost jako Barel akorát karta musí být křížová!a moze sa vylozit spolu s barelom..ale taha sa najprv na barel a potom na nahrobek.
1x Překvapení – Položí se před koholiv. Když je na něj zahrána karta Bang, hráč lízne. Pokud je karta 2-5 berie zivot, pokud je 6-10 moze pouzit vedla a pokial je J – A sa automaticky vyhol!
1x Černý hřebec - Tvoje vzdálenost je od všech 2 menší
1x Poslední život Hráč, před kterým je vyložena tato karta, má o jeden život navíc – v režimu, že neumírá, pokud se počet jeho životů dostane na nulu, ale až pokud se počet jeho životů dostane na minus jedna. Hráč si tedy neupravuje počet životů na počítadle a v případě, že přežívá již jen díky kartě Poslední život, může zemřít také tak, že mu jiný hráč tuto kartu vezme – Cat Balou, Panika apod.
2x Luk –Na vzdálenost 2, mozes pouzivat sipy lubovolne bez ohladu na ich udany smer.a dame 4 karty sipov co su v hnedych.
1x Smokescreen: znižuje dostrel zbrani vsetkych hracov o -1 na teba
1x Krvácajúca zranenie Polož pred ľubovoľného hráča. Znižuje hráčovi maximálny počet životov o 1. V prípade použitia karty so symbolom PIVA je namiesto dolpnenia života karta odhodená. (Pri odhodení karty počet životov sa nemení)
1x crazy gun - mozes zahrat 2x bang za kolo na vzdialenost 2, pricom pri prvom vystrele otacas kartu s dobieraciho balicka, ak je srdcova vystrelil si na hraca kam si mieril, ak je karova na hraca na ktoreho si streilal a hraca vedla neho na vzdialenost 2 podla tvojho vyberu, ak je pikova vystrelil si sam na seba i na hraca na ktoreho si mieril a musis dat vedla alebo barel atd, a ak je krizova tak sa zbran zasekla a uz teda nemozes vystrelit ani druhy bang v danom kole.
alwaysfirstshooted
 
Posts: 9
Joined: 10 Apr 2013, 18:02

Re: pozbierane a upravene bang.cz napady na karty

Postby alwaysfirstshooted » 10 Apr 2013, 18:18

Karty s hnědým okrajem :

1x BANKOVNÍ LOUPEŽ: hráč, který tuto kartu zahrál, si vezme 2 karty z lízacího balíčku, a všichni ostatní, kromě šerifa, si vezmou jednu kartu, serif netaha kedze je to lupez
1x ÚTĚK DO SALÓNU:hráč se touto kartou může vyhnout kartám Duel, TNT a molotov koktejl, smeny obchod.
1x VODKA: hráč může během svého tahu doplnit jinému hráči 1 život s tym ze stratis 1 zivot sam
1x Molotovův koktejl - podmíněná odhozením jiné - útok na vzd. 1 - napadený hráč musí dát utek do salonu, utek, vedla, jinak ztráci 2 životy
1x Tržnice - podobná hokynářství, ale hráč otočí jen 1 kartu a ostatní hráči k ní vyloží 1 svoji kartu ( iba ze stolu); pokud někdo nemá vůbec žádnou kartu, též otočí z balíčku - dál jako hokynářství
2x Hra o zivot: Hrá sa ako duel, ale s vedľa alebo kartami s efektom vedľa. Je možné využiť barelov alebo schopností s tým súvisiacich.
1x útěk z vězení - když před tebe někdo položí kartu VĚZENÍ, hned hmůžeš zahrát tuto kartu az v svojom tahu a vězení se ruší
1x Vykrádanie hrobov Keď niekto zomrie môžeš hneď odhodiť túto kartu a tým získať karty mŕtveho
1x TNT:Každý hráč na vzdálenost 1 od hráče co tuto kartu zahrál musí odhodit vedle nebo ztratí život.
1x Posledny nadych :.funguje ako posledne pivo a ide zahrat i v hre 2 hracov, pricom pri zahrati doplni zivot obidvom.v hre viacerych hracov karta funguje ako normalne pivo.
2x Daleký výstřel:BANG! na vzdálenost 3.
1x Stádo bizonů,: Při vyložení této karty, každý hráč který zahraje kartu BANG! si smí doplnit život, kto nema alebo nezhara nic sa nedeje.
1x Směný obchod : Smíš spolu s touto kartou vyhodit ještě jednu kartu ze stolu pred sebou, a tu si můžeš vyměnit s jinou kartou ze stolu od libovolného hráče.
1x Barman – Může vrátit život komukoliv jen ne sobě. Je třeba ale za život zaplatit zahozením karty dle svého výběru. (
1x Hospodská rvačka - každý hráč vyloží svou nejvyšší kartu na ruce, kdo nemá na ruce lízne z balíčku. Hráč s nejnižší kartou dostal židlí po hlavě a pokial nezahra vedla ztrácí život.
1x Přepadení ze zálohy– na dostřel 1. Je třeba zahrát dvě karty vedle. Jinak ztráta života
1x Abstinent– zabrání použití karty s vlastností piva , zahraj pri zahrani piva nekym s ostanych hracov.
1x Výměna V průběhu svého tahu může hráč tuto kartu vyměnit za kartu, která se aktuálně nachází na vrcholu odhazovacího balíčku (pokud zde není jiná karta Výměna, to by pak hráč mohl měnit donekonečna).
Příklad – hráč zahraje Pivo, následně Výměnu, čímž získá Pivo zpět do ruky a může jej zahrát znovu.
2x Východní šíp Efekt Bang do vzdálenost 3 (analogicky s kartou Tomahawk), avšak jen směrem vpravo od hráče.
2x Západní šíp Totéž co předchozí, jen šíp letí vlevo od hráče.
1x Výprodej Podobně jako Hokynářství, pouze se otáčí o jednu kartu více jak je počet hráčů a výběr karet probíhá v opačném pořadí, tj. nejdříve si vybírá hráč po pravici hráče, který Výprodej zahrál, ten pak bere poslední dvě karty, které zbyly.
2x Bouře Zamířeno na všechny spoluhráče – každý musí potiahnut s dobieracieho balicka a ak su piky, taha sa porade od hraca ktory kartu zahral, kto vytiahne pikovu musi zahodit dve karty(moze byt aj 1 s ruky a druha so stola pripadne 2 s ruky a podobne)
1x Bolestné Kartu lze zahrát ve chvíli, kdy je hráč zasažen (ale ještě není vyřazen – zbývá mu alespoň jeden život) – vezme si jiné dvě karty z balíčku.
1x Lasso – mozes vziat nekomu kona na akekolvek vzdialenost
1x Čelenka – zahras a tebou urceny hrac od zaciatku svojho tahu strati na jedno kolo svoju vlastnost. počnúc od ťahu, kedy sa dostane dotyčný hráč, ktorý je cieľom karty na radu.
1x Tee Pee Emporio s dvojnásobným počtom kariet
1x Tanec -hráč si vezme po jedné kartě od dvou protihráčů na jakoukoli vzdálenoust, jednu kartu si nechá a druhou dá šerifovi.
1x -Ohnostroj kazdy by musel dat vedle
2x Stůl - jako vedle
alwaysfirstshooted
 
Posts: 9
Joined: 10 Apr 2013, 18:02

Re: pozbierane a upravene bang.cz napady na karty

Postby alwaysfirstshooted » 10 Apr 2013, 18:21

Karta s zelenym okrajom:

1x Runda ten kto zahrá tu rundu tak ma automaticky zivot hore a ostatny hraci si tahaju z kopy kartu a ked je srdcova a karova (cervena) tak zivot hore a ked to budu tie (cierne) zvysne symboli tak zivot dole.
2x zúrivý Apači Na každého okrem teba sa rúti indián, ktorý može byť akokoľvek zabitý. Pri každom útoku na indiána sa otočí karta z balíčku, ak je to Mancato (Vedla), indian stále žije. Kazdy hrac taha s dobieracieho balicku, pricom ma jeden pokus. na zabitie indiana, bang, uder, noz, puska na bizony, tnt, molotov a strelne karty (gatling a houfnicu) neplati duel a indiani,
1x Orient Express - Přiváží učitele, který hráče který ji zahraje naučí další vlastnost od jednej s postav, kterou si vybral na zacatku medzi sve hrdiny
1x Rána do zad na dostřel. Podlí útok ze zadu, proti kterému nelze použít vedle, iba karty s efektom vedla
1x Otrávený nůž– Karta s vlastností bang ale není Bang + pokud si zasažený hráč lízne pikovou kartu ztrácí další život!
1x Manitou –Když ti někdo sebere kartu, dobereš si 2 ako nahradu z lízacího balíčku.
1x Totem – Můžeš použít, jako jakoukoliv hnědou kartu
1x Šaman –Keď hráč zahrá pivo alebo kartu s efektom piva lízne si zahranim tejto karty 2 karty alebo si tiez doplni rovnaky pocet zivotov ako doplni dana karta, ktora bola zahrana.
1x sudrznost – otocis kartu s dobieracieho balicka a ak je napr srdcova (platilo by na vsetky farby), tak kazdemu hracovi podla tvojho vyberu mozes zahodit jednu kartu zo stola v danej farbe..
1x Stivali da cowboy (kovbojské boty), když na tebe někdo vystřelí a ty máš tuto kartu můžeš efekt na bang, uder, puska na bizony, nuz, tomahawk, atd.
1x Ammunition Wagon ked ve fazi dva svojho tahu zahras bang, pusku na bizony, a dalsie utocne tak odhodenim tejto karty si ho mozes vziat spat a pouzit v navaznosti podla pravidiel hry.
alwaysfirstshooted
 
Posts: 9
Joined: 10 Apr 2013, 18:02

Re: pozbierane a upravene bang.cz napady na karty

Postby alwaysfirstshooted » 10 Apr 2013, 18:25

cakam vase nazory, vylepsenia, hate :D a sucasne sa chcem spytat ze ci by ste mi nekdo potom nepomohli s obrazkami na tieto karty..a hlavne neporadili sposob osetrenia kariet aby boli podobne ako original vyrobene a nesali vodu..dakujem :)
alwaysfirstshooted
 
Posts: 9
Joined: 10 Apr 2013, 18:02

Re: pozbierane a upravene bang.cz napady na karty

Postby MarKr » 11 Apr 2013, 08:25

Koukám na to a mám tyto připomínky:

2x Luk –Na vzdálenost 2, mozes pouzivat sipy lubovolne bez ohladu na ich udany smer.a dame 4 karty sipov co su v hnedych. - je to zbraň, která umožňuje střílet Bangy na vzdálenost 2. A 4 karty šípů kterýmkoliv směrem...otázka je, jak často se k hráči jeden z šípů dostane, aby pak byla tato bonusová schopnost vůbec využitelná

1x Orient Express - Přiváží učitele, který hráče který ji zahraje naučí další vlastnost od jednej s postav, kterou si vybral na zacatku medzi sve hrdiny - tady by se mohlo stát, že se k hráči dostane víckrát (po obrácení a zamíchání balíčku) a pak by měl velkou výhodu...asi by to chtělo nějak omezit

1x Totem – Můžeš použít, jako jakoukoliv hnědou kartu - tahle se mi líbí. Řekl bych, že nejčastěji bude ale využívána jak Wells Fargo a Pivo.

1x Stivali da cowboy (kovbojské boty), když na tebe někdo vystřelí a ty máš tuto kartu můžeš efekt na bang, uder, puska na bizony, nuz, tomahawk, atd.
- tady něco chybí v popisku, ne? :D
MarKr
 
Posts: 100
Joined: 19 Apr 2012, 01:51

Re: pozbierane a upravene bang.cz napady na karty

Postby alwaysfirstshooted » 11 Apr 2013, 16:00

Luk - stale je to normalna zbran s dostrelom na vzdialenost 2 s tym ze okrem ineho mozes vyuzit sipy ako sa ti chce..stale je to rovnake aj keby ti sipy neprisli vobec mas scofield predsebou..
Orient express - je zelena, tudiz aby si ju mohol pouzit ju musis mat vylozenu tudiz lahko o nu mozes druhy krat prist a tato zmenena vlastnost by platila vlastne iba na jendo cele kolo, pocnuc zahratim karty a konciac dojdenim opatovnej rady na teba ako hraca..
totem - ver tomu ze ak nebudes mat bang a budu indiani, alebo vedla a bude gulomet hufnica budes rad za totem aj ked ho mozes takto vyuzit :)
ak mas neaky navrh na pozmenenie k tomu luku kludne daj
alwaysfirstshooted
 
Posts: 9
Joined: 10 Apr 2013, 18:02

Re: pozbierane a upravene bang.cz napady na karty

Postby klaun09 » 12 Apr 2013, 12:25

MarKr wrote:Koukám na to a mám tyto připomínky:

2x Luk –Na vzdálenost 2, mozes pouzivat sipy lubovolne bez ohladu na ich udany smer.a dame 4 karty sipov co su v hnedych. - je to zbraň, která umožňuje střílet Bangy na vzdálenost 2. A 4 karty šípů kterýmkoliv směrem...otázka je, jak často se k hráči jeden z šípů dostane, aby pak byla tato bonusová schopnost vůbec využitelná

1x Orient Express - Přiváží učitele, který hráče který ji zahraje naučí další vlastnost od jednej s postav, kterou si vybral na zacatku medzi sve hrdiny - tady by se mohlo stát, že se k hráči dostane víckrát (po obrácení a zamíchání balíčku) a pak by měl velkou výhodu...asi by to chtělo nějak omezit

1x Totem – Můžeš použít, jako jakoukoliv hnědou kartu - tahle se mi líbí. Řekl bych, že nejčastěji bude ale využívána jak Wells Fargo a Pivo.

1x Stivali da cowboy (kovbojské boty), když na tebe někdo vystřelí a ty máš tuto kartu můžeš efekt na bang, uder, puska na bizony, nuz, tomahawk, atd.
- tady něco chybí v popisku, ne? :D


Nevím jestli jsou Stivali da cowboy ode mě (takovouhle kartu jsem navrhl), ale doplňuji (upravenou) schopnost: Když na tebe někdo použije bang, uder, puska na bizony, nuz, tomahawk... a ty máš tuto kartu nabitou můžeš si líznout. Pokud to
nebudou kříže, výstřel tě minul.
Pozn; Stejně tak to může platit místo křížů na srdce, káry či piky nebo na určité číslo karty (např.eso)

Taky mám nápad na postavu: Johny Death (4 životy)-1x za kolo může vzít zpátky kartu typu bang! tzn; Když na tebe někdo vystřelí, ty mu kartu vrátíš/odhodíš (ještě jsem se nerozhodl).

Dále navrhuji aby se posbíraly i postavy a vytvořilo se z toho neoficiální rozšíření.
klaun09
 
Posts: 10
Joined: 11 Mar 2013, 14:08

Re: pozbierane a upravene bang.cz napady na karty

Postby MarKr » 12 Apr 2013, 17:09

Dále navrhuji aby se posbíraly i postavy a vytvořilo se z toho neoficiální rozšíření.


S tím by bylo šíleně práce....roztřídit je, které jsou použitelné, které ne...kdo to bude posuzovat? Je asi lepší, když sháníš nové postavy, podívat se tady po fóru, projet návrhy a vybrat, co se Ti líbí...
MarKr
 
Posts: 100
Joined: 19 Apr 2012, 01:51

Re: pozbierane a upravene bang.cz napady na karty

Postby alwaysfirstshooted » 13 Apr 2013, 12:44

chlapy ja sem to pozbieral..neco mam pretriedene, ale v prvom rade chcem spravit tie karty, lebo hrdinov je v hre podla mna az dost uz na vyber a emilio planuje len dalsich hrdinov v tom novom rozsiere..tudiz hracie karty na spestrenie a ozivenie tejto skvelej hry maju u mna vacsiu prioritu..mozno casom sa dam aj na tych hrdinov..

K tym kovbojskym botam..sme sa bavili a je to dost zvlastne, taky jednorazovy barel..to skor by sa to dalo vyuzit ako zeleny uhyb..das vedla a potiahnes automaticky kartu..ale nakonec sme to prebrali a najlepsie by bolo take obycajne zelene vedla..snazil som sa trochu tie karty vybalancovat--utocne ku obranym kedze napr. taky hrdina ako je big spencer by potom bol nehratelny kedze nemoze pouzivat vedla...

a chcem sa spytat aj (ked viem ze to patri do inej temy) ci by ste nekdo nevedeli poradit ako spravit karty, aniz by sa museli zalievat do folii..cital som na fore ohladom co to robl s lakom, ale otazne je s akym a ako tie karty vyzeraju..skusali ste nekto?a dalej ci by ste mi nekto nepomohli pohladat obrazky na tie karty..
alwaysfirstshooted
 
Posts: 9
Joined: 10 Apr 2013, 18:02

Re: pozbierane a upravene bang.cz napady na karty

Postby MattRicks » 13 Apr 2013, 21:01

Ja len ku obrázkom... skús sa pozrieť/napísať najprv sem viewforum.php?f=19
ak to nevyjde, tak skús google, poprípade nájsť nejakého človeka, ktorý by bol ochotný také veci nakresliť. Či už na internete alebo v realite, to je už na tebe.
User avatar
MattRicks
 
Posts: 57
Joined: 23 Feb 2013, 13:16


Return to Nápady na nové karty

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron