Nová postava ( Sam Picasso)

máte nápad na nějakou novou kartu?
Odpovědět
Sam Picasso
Příspěvky: 3
Registrován: 30 říj 2012, 18:28

Nová postava ( Sam Picasso)

Příspěvek od Sam Picasso »

Zdravím všechny fanoušky bang.
Vymyslel jsem novou postavu a rád bych vám ji za prezentoval.

Jméno: Sam Picasso (4 životy) - Každá karta, kterou si "líže" je srdcová.

Využití a vysvětlení: Vždy když testuje něco, je karta srdcová. Tohle má za následek to, že vždy když testuje vězení - karta je srdcová. Vždy když testuje barel - karta je srdcová. Vždy když testuje dinamit - karta je srdcová a mnoho dalších využití téhle schopnosti.

Obrázek postavy Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

http://imageshack.us/photo/my-images/42/sampicasso.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;
MarKr
Příspěvky: 100
Registrován: 19 dub 2012, 01:51

Re: Nová postava ( Sam Picasso)

Příspěvek od MarKr »

Tohle je velice zajímavá schopnost :-)

Testoval jsi tuto postavu ve hře? Není příliš silná, jakmile vyloží Barel? Jemi jasné, že ti, kteří jsou proti němu, se mu Barel budou snažit odebrat, ale přesto - dokud má Barel, musí být velice těžké ho zasáhnout (snad jen Indiáni na něj můžou). Navíc s Barelem má ohromnou výhodu při kartě Fistful...Nebyly by lepší 3 životy?
Sam Picasso
Příspěvky: 3
Registrován: 30 říj 2012, 18:28

Re: Nová postava ( Sam Picasso)

Příspěvek od Sam Picasso »

Do praktiky jsem ji ještě neuvedl, ale dělám na tom.
Postava by se mi nezdála moc OP (silná), protože jak jste napsal. Všichni hráči by se snažili mu barell zničit. Z počátku i ti kteří jsou s ním, jelikož by nevěděli že hráč je právě s nimi. Nevím jak to mají hráči, kteří hrají Bang, ale my se snažíme vždy na začátku vyřadit těch silných ( pokud to není šerif a já jsem vice), proto jsem dal postavě 4 životy, aby si hráč hru za ní užil :D
MarKr
Příspěvky: 100
Registrován: 19 dub 2012, 01:51

Re: Nová postava ( Sam Picasso)

Příspěvek od MarKr »

takže při hře 6ti hráčů, v níž je Slab the Killer, jdete všichni na něj?!?!? vždyť tím se jeho spojenci připravují o výhodu... :shock:
Sam Picasso
Příspěvky: 3
Registrován: 30 říj 2012, 18:28

Re: Nová postava ( Sam Picasso)

Příspěvek od Sam Picasso »

No podle mne za 1) hráči na začátku neví kdo je kdo, takže musí postupovat opatrně a tak aby npř. je hráč vice bude chtít, aby hra probíhala tak, aby šerif nebyl ohrožen.
za 2) podle mne, aspon postava slab the killer není zas tak OP (silná). Podle mě jsou silné postavy Teren Kill, Chuck Wangham a Gregory Deg a další :)
MarKr
Příspěvky: 100
Registrován: 19 dub 2012, 01:51

Re: Nová postava ( Sam Picasso)

Příspěvek od MarKr »

Dobrá, já jen, že jsi napsal, že hrajete tak, že se vždy snažíte na zčátku vyřadit ty nejsilnější hráče, takže to vyznělo tak, že i Banditi po sobě střílej navzájem, jen aby ty silnější postavy byly v kopru :-D samozřejmě, že pokud hraje 6 hráčů, tak Vice a odpadlík můžou střílet na začátku hry na každého (kromě šerifa), aniž by věděli, kdo má jakou roli :-)
sovi12
Příspěvky: 4
Registrován: 02 lis 2012, 02:37

Re: Nová postava ( Sam Picasso)

Příspěvek od sovi12 »

Je to dobrý nápad myslím :), páčilo by sa mi to hlavne preto, lebo som smoliar a vačšinou schytám dynamit :D, je to celkom dobre vymyslené, silý je keď má barel, ale to vačšinou všetci buď kradnú, alebo odhadzujú, inak trochu mi to pripomína Apach Kid-a , lenže je imúnny iba voči väzeniu a dynamitu (teda aj efektu BANG!, pokial má barel), za predpokladu že nie je na stole karta "Prokletí", celkovo myslím že super nápad, dal by som radšej 4 životy, lebo barel myslím nemáš dlho, pokial vôbec, samozrejme záleží na počte hráčov aj.
Dobrý nápad 8)
sovi12
Příspěvky: 4
Registrován: 02 lis 2012, 02:37

Re: Nová postava ( Sam Picasso)

Příspěvek od sovi12 »

možem ešte otázku, prečo práve Sam picasso? :)
teammate136
Příspěvky: 28
Registrován: 24 srp 2014, 11:16

Re: Nová postava ( Sam Picasso)

Příspěvek od teammate136 »

Uplne nevybalancovana blbost. To mozes rovno Lucky Duka zahodit.
lukasbuchacek
Příspěvky: 11
Registrován: 21 bře 2015, 11:45

Re: Nová postava ( Sam Picasso)

Příspěvek od lukasbuchacek »

Mně by se ta postava moc líbila, "otáčení" u mě znamená "otoč náhodnou pikovou šestku". :D Jenomže...
teammate136 píše:Uplne nevybalancovana blbost. To mozes rovno Lucky Duka zahodit.
Není asi úplně nevybalancovaný, vždyť kolik je tak vlastně v balíčku barelů... i když automaticky se dostat z vězení je hodně silný a ignorovat dynamit se hodí a pár postavám to zkazí den. Chřestýš taky nemá efekt. Ale pořád jde jen o pár karet. Proč bych takovou postavu nezvládl je to, že už existuje na stejném principu fungující, ale patrně slabší, postava Lucky Duke. Vidím to tak, že pokud hrajete jako my na výběr ze dvou náhodných postav na začátku hry, a Lucky Duke jde automaticky dělat počítadlo životů, stálo by za zvážení nahradit ho Samem :D
chibatbai
Příspěvky: 1
Registrován: 05 črc 2016, 04:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová postava ( Sam Picasso)

Příspěvek od chibatbai »

Pošlete mi více informací na email: chibatbai@gmail.com
Uživatelský avatar
MrWorS
Příspěvky: 13
Registrován: 08 srp 2016, 18:25

Re: Nová postava ( Sam Picasso)

Příspěvek od MrWorS »

Pokud má někdo takhle silnou schopnost, tak jsou ostatní postavy na nic. lucky duke je potom stokrát slabší! Taktéž navrhuji 3 životy, velmi nevybalancované.
alexwaston
Příspěvky: 1
Registrován: 22 srp 2016, 05:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová postava ( Sam Picasso)

Příspěvek od alexwaston »

Tohle je velice zajímavá schopnost :D
Odpovědět