Čtyři nové postavy

máte nápad na nějakou novou kartu?
Odpovědět
matewr
Příspěvky: 19
Registrován: 02 čer 2012, 22:23

Čtyři nové postavy

Příspěvek od matewr »

Ahoj, dostal sem nápad na čtyři nové postavy. Zatím nejsou úplně hotové, takže jména a počty životů berte s rezervou. Také nevím jestli se už někde neobjevily, jestli ano tak se omlouvám:
Henry Daza, 4 životy: Kdykoliv někdo zahraje dostavník, wells fargo,... smí si také líznout karty. Když on sám zahraje jednu z těchto karet, tak kromě toho že si vezme odpovídající počet karet, také může zahodit počet karet který je znázorněný na kartě (wells fargo: 3, dostavník: 2,...) a za ně si vzít stejný počet z lízacího balíčku.

Grag Rowdy, 4 životy: Po kartě rvačka se mu neodhazuje karta a navíc všechny odhozené karty si bere do ruky. Když zahraje pivo smí k němu ještě vyhodit jednu kartu a tím zahrát efekt karty rvačka.

Bill Maner, 4 životy: Na začátku svého tahu( před lízací částí) může říci jednu kartu, kterou má libovolný hráč v ruce(tohoto hráče musí určit). Jestli že daný hráč má tuto kartu, tak si jí Bill vezme + si jednu kartu lízne. Jestli že nemá tuto kartu Bill si líže pouze jednu kartu. Pokuď si Bill myslí, že daný hráč lže a kartu má, může jej požádat o vyložení všech svých karet. Pokavaď se tam daná karta nachází Bill si smí vybrat dvě z vyložených karet + líznout si. Pokuď ta karta tam není Bill si nelíže + dá jednu(dle vlastního výběru) kartu oběti. Oběť po odhalení svých karet si může libovolný počet karet vyměnit z lízacího balíčku.

Paul The Jackal, 5 životů: Kartou pivo smí doplnit někomu jinému život(v tom případě si on sám nedoplní). Kartou vedle může zabránit efektu bang na někom jiném.

Tak to je zatím všechno. Vím že jsou zatím složitě sepsané, také proto Vás žádám o Váš názor a případné upravy :)
matewr
Příspěvky: 19
Registrován: 02 čer 2012, 22:23

Re: Čtyři nové postavy

Příspěvek od matewr »

Takova mensi uprava Henry Daza: Kartu si lize i u karty Panic! kdyz ji nekdo jiny zahraje.
U druhe postavy: Smi zahrat i kartu uder + jednu kartu navic a vyvola efekt rvacka
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Čtyři nové postavy

Příspěvek od benabel »

1, moc dlhé texty.
2, ani jedna postava sa mi nepáči

Henry Daza: Moc silny mozno.

Moja postavicka Samuel Rich (4 zivoty): Vzdy ked nejaky hrac lizne kartu z doberaceho baliku mimo faze 1, lizne on 1 taktiez nato.

Grag Rowdy: Zlozite.
Bill Maner: Dlhy text, moc silne(vzdy budem trvat na ukazani kariet), predlzuje hru.
Paul The Jackal: Pouzitelne. Len nejde vyuzit vo finale dvoch hracov.

Skor ako vykonanie schopnosti sa zameraj na pointu postavy. saboter. Nici karty pred hracmi. Potom prejdi k dizajnu samotnej schopnosti.
XX(Tony Match) . 4 zivoty. Raz za kolo moze zahrat kartu BANG!, aby odhodit lubovolnu kartu v hre.

Agresivny, neutralny, hra karty z odhadzovacej kopy.
Mathew Hell: 4 zivoty: Raz vo svem tahu, strati 1 zivot a odhodi modru kartu, aby zahral luvobonu kartu v odhadzovacej kope. Zahrana karta sa vrati na spodok lizacieho balika.

Leo Cheater, nehra postivo. 4 zivoty: Sme mat pred sebou karty s rovnakym menom. Limit 2.
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Čtyři nové postavy

Příspěvek od benabel »

Recyklatorka: Eny Winter: 4 zivoty. Raz v jej tahu, smie zobrat kartu s modrym okrajom z ohadzovacej kopy za odhodenie z jej ruky karty s modrym a hnedym okrajom.
matewr
Příspěvky: 19
Registrován: 02 čer 2012, 22:23

Re: Čtyři nové postavy

Příspěvek od matewr »

Jo, máš pravdu. Taky mi přišli složitý, spíš mi šlo o jejich úpravu a zjedodušení. Takže díky za návrhy. Ten cheater se mi líbí, a ten rich taky. Ale ty dve další už mi přijdou taky moc složitý a prodlužují hru (dle mého názoru). Jo a ten Match je dobrej taky.
Tak teď bych jednu moji postavu trošku upravil a zjednodušil.
Grag Rowdy, 4 životy Pomocí karty pivo a jedné vyhozené karty smí zahrát efekt karty rvačka.

Stádo bizonů, hnědá: Při vyložení této karty, každý hráč který zahraje kartu BANG! si smí doplnit život. :)
matewr
Příspěvky: 19
Registrován: 02 čer 2012, 22:23

Re: Čtyři nové postavy

Příspěvek od matewr »

Další postava
James Tolly, 4 životy: Když zahraje dvě karty BANG! smí si vybrat libovolný počet hráčů kteří budou cílem efektu Bang!

Pomocná ruka modrá: Zahraj před libovolného hráče. Na tohoto hráče nesmí být zahrána karta BANG!. Ostatní karty s efektem bang můžou.

Směný obchod hnědá: Smíš spolu s touto kartou vyhodit ještě jednu kartu ze stolu, kterou si můžeš vyměnit za jinou kartou ze stolu od libovolného hráče.

Hledaný modrá: Vylož před libovolného hráče. Nesmí si vyložit koně a nesmí si líznout na vězení.
Danieldurian
Příspěvky: 15
Registrován: 25 črc 2012, 12:31

Re: Čtyři nové postavy

Příspěvek od Danieldurian »

benabel píše:1, moc dlhé texty.
2, ani jedna postava sa mi nepáči

Henry Daza: Moc silny mozno.

Moja postavicka Samuel Rich (4 zivoty): Vzdy ked nejaky hrac lizne kartu z doberaceho baliku mimo faze 1, lizne on 1 taktiez nato.

Grag Rowdy: Zlozite.
Bill Maner: Dlhy text, moc silne(vzdy budem trvat na ukazani kariet), predlzuje hru.
Paul The Jackal: Pouzitelne. Len nejde vyuzit vo finale dvoch hracov.

Skor ako vykonanie schopnosti sa zameraj na pointu postavy. saboter. Nici karty pred hracmi. Potom prejdi k dizajnu samotnej schopnosti.
XX(Tony Match) . 4 zivoty. Raz za kolo moze zahrat kartu BANG!, aby odhodit lubovolnu kartu v hre.

Agresivny, neutralny, hra karty z odhadzovacej kopy.
Mathew Hell: 4 zivoty: Raz vo svem tahu, strati 1 zivot a odhodi modru kartu, aby zahral luvobonu kartu v odhadzovacej kope. Zahrana karta sa vrati na spodok lizacieho balika.

Leo Cheater, nehra postivo. 4 zivoty: Sme mat pred sebou karty s rovnakym menom. Limit 2.
Samuel Rich: dobrá postava ale velmi silná, dal by som mu 3 životy
Bakly
Příspěvky: 22
Registrován: 19 črc 2012, 19:57

Re: Čtyři nové postavy

Příspěvek od Bakly »

tak nevím ale z těchto všech karet se mi líbí asi jen Leo Cheater, Stádo bizonů ( což je podle mě karta s nejlepším nápadem, protože podobnou kartu neznám ) a nakonec modrá karta Pomocná ruka ta je podle mého taky docela inovativní
Odpovědět