dotaz ohledně rozšíření

vše ohledně tohoto rozšíření
Odpovědět
Anonymous

dotaz ohledně rozšíření

Příspěvek od Anonymous »

tys říkal že to třetí rozšíření se dá sehnat v morii ta je kde a za druhé u nás když si kupím tk tam nemám ty 2 bonusové karty nevíš kde by se daly objednat všechny 3 rozšíření komplet :D :D
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz ohledně rozšíření

Příspěvek od srab »

[quote:5478b5e0cd="buf"]tys říkal že to třetí rozšíření se dá sehnat v morii ta je kde a za druhé u nás když si kupím tk tam nemám ty 2 bonusové karty nevíš kde by se daly objednat všechny 3 rozšíření komplet :D :D[/quote:5478b5e0cd]
ted nevim ke komu mluvíš ,ale jinak tady se da koupim dodge city+high noon http://www.ostrovpokladu.cz/spolecenske ... esto-duchu
a ostatni taktez ..., popřípadě v letňanech je obchod Alni , kde maj všechno.
Anonymous

Re: dotaz ohledně rozšíření

Příspěvek od Anonymous »

mě zajima kde se dá sehnat A Fistful of Card a kde bych sehnal hight noon se všemi 15 kartami a ne 13 jako je to když si ho koupím v ČR dotaz na všechny
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz ohledně rozšíření

Příspěvek od srab »

[quote:5c2ad0c8e5="buf"]mě zajima kde se dá sehnat A Fistful of Card a kde bych sehnal hight noon se všemi 15 kartami a ne 13 jako je to když si ho koupím v ČR dotaz na všechny[/quote:5c2ad0c8e5]
Buď :arrow: viewtopic.php?t=102
nebo jestli to chces kupovat né v češtině :arrow: http://www.bang.cz/index.php?op=links&lang=cs
Sumec
Příspěvky: 2
Registrován: 22 srp 2009, 16:21

a Fistful of cards vs. high noon

Příspěvek od Sumec »

Nazdar, mám dva dotazy:

1. Hraje se A FISTFUL OF CARDS nebo HIGH NOON nebo obě najednou ?!?
- nikde jsem se to nedočetl...

2. Nevíte někdo náhodou jakou kartu vymyslel čech Jan Blatný ?

Dík moc za odpověd
ondrakub
Příspěvky: 26
Registrován: 11 srp 2009, 08:09

Příspěvek od ondrakub »

ad 1 - je to na tobě, bud high noon nebo fistful nebo obě dvě zaráz a nebo ještě vybereš pár karet z každého rozšíření a mixneš dohromady a hraješ takhle :wink:

ad 2 tohle nevíím
Anonymous

Příspěvek od Anonymous »

Ja hravam oba dokopy s tim ze zamiesame oba HN a FF.

Ak sa otoci Prave poledne alebo Fistful karta, ta neplati ale da sa na spodod balika. namiesto nej palti dalsia v poradi.

Ak najdeme skor fistful, a neskor obavime prave poledne. Prave poledne uy nehrame a dame mimo kopy. Fistfull uz je na spodku kopy. To plati aj na opak.
Odpovědět