Uspořádání karet

vše ohledně tohoto rozšíření
Odpovědět
Anonymous

Uspořádání karet

Příspěvek od Anonymous »

Nejak se mi nezda to usporadani karet HN. V navodu je, ze se balicek otoci licem nahoru a z toho se pak odebira vrchni karta. Tim padem je videt karta ktera bude platit v dalsim kole, coz je podle me pitomost. Zda se mi logictejsi je mit otoceny licem dolu a z toho otacet tu vrchni.
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Re: balicek HN

Příspěvek od srab »

[quote:c8bb16b06a="Anonymous"]Nejak se mi nezda to usporadani karet HN. V navodu je, ze se balicek otoci licem nahoru a z toho se pak odebira vrchni karta. Tim padem je videt karta ktera bude platit v dalsim kole, coz je podle me pitomost. Zda se mi logictejsi je mit otoceny licem dolu a z toho otacet tu vrchni.[/quote:c8bb16b06a]

z originálu : the Sheriff shuffles these cards separate from the regular cards face down and puts High Noon on top. Then he puts this stack face up near himself.

překad od Václava Pražáka: Šerif zamíchá tyto karty odděleně od běžných herniích karet, položí je na hromádku lícem dolů a nahoru umístí karu High Noon. Potom celou hromádku otočí [b:c8bb16b06a]lícem vzhůru[/b:c8bb16b06a] a položí ji vedle sebe.

Takže to tak holt je :twisted:
Kach
Příspěvky: 1
Registrován: 04 říj 2006, 09:54

Re: Uspořádání karet

Příspěvek od Kach »

[quote:087c8c62d2="Anonymous"]Nejak se mi nezda to usporadani karet HN. V navodu je, ze se balicek otoci licem nahoru a z toho se pak odebira vrchni karta. Tim padem je videt karta ktera bude platit v dalsim kole, coz je podle me pitomost. Zda se mi logictejsi je mit otoceny licem dolu a z toho otacet tu vrchni.[/quote:087c8c62d2]

Souhlasim, taky hrajeme ze jsou otoceny licem dolu, aby nebylo videt, ktera karta ovlivni hru v dalsim kole :D
Odpovědět