Dynamit

od Bangu po poslední Pivo
Uživatelský avatar
trunda
Příspěvky: 13
Registrován: 22 lis 2005, 13:57
Kontaktovat uživatele:

Dynamit

Příspěvek od trunda »

Jak je to s dvěma dynamity? Mužu poslat dál dynamit, jestliže má hráč po mé levici vyložený dynamit?
Uživatelský avatar
trunda
Příspěvky: 13
Registrován: 22 lis 2005, 13:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trunda »

Liže se nejprve na dynamit nebo na vězení? Já to hraji, tak že podle toho co jsem měl před sebou dřív.
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

2Trunda : viz pravidla BANG!

Hráč, který zahraje tuto kartu, ji položí před sebe: Dynamite zůstane před ním ležet celé kolo. Když hráč začne své následující kolo (a má Dynamite stále ve hře), před svou první fází si musíLíznout!(otočit a odhodit vrchní kartu balíčku): otočí-li kartu mezi 2 až 9 listů, Dynamite exploduje, odhodí se a hráč ztrácí 3 životy. V opačném případě pošle Dynamite hráči po pravici, který musí ten samý test provést na začátku svého kola. Hráči si takto předávají Dynamite okolo dokud neexploduje (s efektem výše popsaným) nebo je odhozen pomocí karet Cat Balou nebo Panic! Je-li Dynamite u hráče společně s kartou Jail, testuje se nejprve Dynamite. Pokud by byl hráč zabit kartou Dynamite, jeho zabití není uvažováno jako zabití jiným hráče (pro pravidla Trestů a Odměn a schopnosti postav).

viz pravidla Dodge city
* pokud Dynamite neexploduje, musí být předán nejbližšímu hráči po vaší levici, který tuto kartu před sebou ještě nemá.

Takže ve zkratce líže se dříve na Dynamit a potom vězení.
Když má někdo po tvé levici vyložený dynamit , nesmíš mu ho dát , musíš ho dát člověku dál po jeho levici

Zdar a sílu :twisted:
Anonymous

2 az 9

Příspěvek od Anonymous »

jak je to 2 az 9... jsou ty karty vcetne nebo se pocitaji jen ty mezi 3-9
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 az 9

Příspěvek od srab »

[quote:a117f182bc="trottel"]jak je to 2 az 9... jsou ty karty vcetne nebo se pocitaji jen ty mezi 3-9[/quote:a117f182bc]

Včetně :twisted:
Uživatelský avatar
Elon
Příspěvky: 38
Registrován: 12 úno 2007, 16:08
Bydliště: Turnov

Dynamit

Příspěvek od Elon »

U tyto karty mi není moc jasné, proč by ji člověk vůbec hrál. Vždy? - vyloží ji před sebe a pak se celé kolo musí jenom klepat strachy aby si sám neubral náhodou 3 životy? To mi řekněte, kdy se vyplatí sám sebe poškozovat?? Díky.
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Re: Dynamit

Příspěvek od srab »

[quote:a31783319e="Elon"]U tyto karty mi není moc jasné, proč by ji člověk vůbec hrál. Vždy? - vyloží ji před sebe a pak se celé kolo musí jenom klepat strachy aby si sám neubral náhodou 3 životy? To mi řekněte, kdy se vyplatí sám sebe poškozovat?? Díky.[/quote:a31783319e]

No třeba si představ, že jsi Kit Carlson jsi bandita a vedle tebe nalevo je šerif. To je dobrá kombinace :) , další věc je to, že se zas až tak nebouchá.
Uživatelský avatar
Elon
Příspěvky: 38
Registrován: 12 úno 2007, 16:08
Bydliště: Turnov

Příspěvek od Elon »

Kit Carlson? - nemyslel si spíš Lucky Duka? Ten si může líznout 2, když si má "líznout jednu". Kit Carlson, jak to chápu z pravidel si musí líznout jen 1 na dinamit, až pak dál si líže 3 a jednu vrátí. Stejně by mi přišlo lepší hrát dynamit tak, že bych ho umístil před hráče, kterýmu chci aby bouchnul. Jedinej Lucky Duke má o 50% větší naději než ostatní, že mu nebouchne, ale ani tak bych si to před sebe nikdy nedal.
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

Luky Duke ma 50 procent to mas recht. Kit Carlson ma tu vyhodu, ze pokud si po fazi jedna nelizne z lizaciho balicku, tak tam vlastne zbyla ta karta jakou tam dal pro dalsiho(ta 3ti pri lizani), coz mu dava pravo zabit cloveka po levici, kdyz si v tech 3 kartach ve fazi jedna lizne nejakou na kterou se da bouchnout.
Uživatelský avatar
Elon
Příspěvky: 38
Registrován: 12 úno 2007, 16:08
Bydliště: Turnov

Příspěvek od Elon »

Jo vidis,tak to jo - ja to jeste poradne nehral,tak tohle me nenapadlo. Musi tedy projit nejdriv sam testem na dynamit, pak si liznout 3 karty, vratit treba pikovou dvojku a ten po levici je nahranej ... jo pokud to teda nebude tejn Lucky Duke :-)
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

JJ a že takovejhle kombinaci je ... :)
rur
Příspěvky: 6
Registrován: 29 pro 2009, 11:11

Příspěvek od rur »

Ted koukám a nevim, na kterou stranu mam posílat ten dynamit, střídavě se tu píše doprava a doleva.... My to hrajeme tak, že ho posílám hráči, který hraje po mně, tj. když je ve hře aktivovaný dynamit, tak každý před svým tahem nejdřív líže na dynamit - je to tak správně?
rur
Příspěvky: 6
Registrován: 29 pro 2009, 11:11

Příspěvek od rur »

Ah, už jsem to našel v jinym postu, takže to zřejmě hrajeme správně :-)
Ojoun
Příspěvky: 17
Registrován: 14 úno 2012, 16:14

Re: Dynamit

Příspěvek od Ojoun »

Dinamit mi hrajem tak,že ho rovnou pošlem a žádný před sebe :wink: :wink:
timco
Příspěvky: 24
Registrován: 08 dub 2012, 11:53
Bydliště: Revúca

Re: Dynamit

Příspěvek od timco »

Ako som vyčítal z tejto témy, ak mám dynamit pred sebou, môj sused po ľavici tiež, ťahám si kartu na dynamit, ak nebuchne pošlem ho až druhému hráčovi? Lebo my sme hrali tak, že ak nevybuchne, tak si nechám pred sebou a v ďalšom ťahu zase to isté.
Odpovědět