Jose Delgado

od Apache po Willyho
Anonymous

Jose Delgado

Příspěvek od Anonymous »

[img:7f5d0ccf65]http://www.bang.cz/images/char/dodge/josedelgado.jpg[/img:7f5d0ccf65]
Jose Delgado muze vymenit jednu modrou kartu za dve z balicku. Kolikrat to muze udelat za kolo? A musi dat modrou kartu z ruky nebo ze stolu? A co situace kdy ji da z ruky na stul a nasledne ihned vymeni, je to mozne?
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jose Delgado

Příspěvek od srab »

[quote:9fddefd972="Jakub"]Jose Delgado muze vymenit jednu modrou kartu za dve z balicku. Kolikrat to muze udelat za kolo? A musi dat modrou kartu z ruky nebo ze stolu? A co situace kdy ji da z ruky na stul a nasledne ihned vymeni, je to mozne?[/quote:9fddefd972]
2Jakub: podle tištěných pravidel Dodge City ...
José Delgado (4 životy) : Ve svém kole může vyřadit jednu svou kartu s modrým okrajem z ruky a místo ní si dobrat si 2 karty z knihovny. Tuto schopnost může uplatnit i víckrát během svého tahu.
:twisted:
Anonymous

Re: Jose Delgado

Příspěvek od Anonymous »

[quote:cecfd87895="srab"][quote:cecfd87895="Jakub"]Jose Delgado muze vymenit jednu modrou kartu za dve z balicku. Kolikrat to muze udelat za kolo? A musi dat modrou kartu z ruky nebo ze stolu? A co situace kdy ji da z ruky na stul a nasledne ihned vymeni, je to mozne?[/quote:cecfd87895]
2Jakub: podle tištěných pravidel Dodge City ...
José Delgado (4 životy) : Ve svém kole může vyřadit jednu svou kartu s modrým okrajem z ruky a místo ní si dobrat si 2 karty z knihovny. Tuto schopnost může uplatnit i víckrát během svého tahu.
:twisted:[/quote:cecfd87895]

No ja mam v tistenych pravidlech "Ve svem tahu muze odhodit ze STOLU jednu svou kartu s modrym okrajem a liznout si 2 karty z lizaciho balicku. Tuto schopnost muze pouzit vicekrat za kolo." Otazkou, ale je jaky je rozdil mezi rukou a stolem? Prece z ruky jdou vsechny modre karty vylozit na stul a nasledne tedy ihned vymenovat!? (snad jen u dynamitu a vezeni je to otazkou). Pokud to jde tedy opakovat stava se Delgado zrejme nejsilnejsi postavou ve hre! (My to momentalne hravame, ze muze menit jednu kartu za kolo.) Druhou moznosti by bylo, ze by musel mit ty modre karty vylozene uz o kolo driv, ale to se mi moc nezda...
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jose Delgado

Příspěvek od srab »

[quote:eb4b943366="Jakub"][quote:eb4b943366="srab"][quote:eb4b943366="Jakub"]Jose Delgado muze vymenit jednu modrou kartu za dve z balicku. Kolikrat to muze udelat za kolo? A musi dat modrou kartu z ruky nebo ze stolu? A co situace kdy ji da z ruky na stul a nasledne ihned vymeni, je to mozne?[/quote:eb4b943366]
2Jakub: podle tištěných pravidel Dodge City ...
José Delgado (4 životy) : Ve svém kole může vyřadit jednu svou kartu s modrým okrajem z ruky a místo ní si dobrat si 2 karty z knihovny. Tuto schopnost může uplatnit i víckrát během svého tahu.
:twisted:[/quote:eb4b943366]

No ja mam v tistenych pravidlech "Ve svem tahu muze odhodit ze STOLU jednu svou kartu s modrym okrajem a liznout si 2 karty z lizaciho balicku. Tuto schopnost muze pouzit vicekrat za kolo." Otazkou, ale je jaky je rozdil mezi rukou a stolem? Prece z ruky jdou vsechny modre karty vylozit na stul a nasledne tedy ihned vymenovat!? (snad jen u dynamitu a vezeni je to otazkou). Pokud to jde tedy opakovat stava se Delgado zrejme nejsilnejsi postavou ve hre! (My to momentalne hravame, ze muze menit jednu kartu za kolo.) Druhou moznosti by bylo, ze by musel mit ty modre karty vylozene uz o kolo driv, ale to se mi moc nezda...[/quote:eb4b943366]

Mi to hrajem tak, jedině modrou kartu z ruky a kolikrát chceš za svůj tah.

:twisted:
Uživatelský avatar
Lájoš
Příspěvky: 17
Registrován: 16 pro 2005, 18:48
Bydliště: Bene

Příspěvek od Lájoš »

Je to ze stolu ale to nehraje roly. Nedávno jsem ho dostal a to to lítalo. Vyndáš zbraň, vystřelíš, zahodíš jí, lízneš, dostaneš třeba zelenou a modrou, obě vyložíš, modrou zase zahodíš...
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

[quote:b623251ecb="Lájoš"]Je to ze stolu ale to nehraje roly. Nedávno jsem ho dostal a to to lítalo. Vyndáš zbraň, vystřelíš, zahodíš jí, lízneš, dostaneš třeba zelenou a modrou, obě vyložíš, modrou zase zahodíš...[/quote:b623251ecb]

Já mam napsáno v tištěnějch pravidlech pro Dodge City první vydání "z ruky". Klíďo naskenuju a ukážu , abych nebyl za debila :twisted:
Anonymous

Příspěvek od Anonymous »

Dle mého názoru se to může opakovat během tahu kolikrát chceš a jde to s každou modrou kartou, která je před tebou, takže VĚZENÍ ne...
Anonymous

Howhg

Příspěvek od Anonymous »

Může víckrát za kolo. Není však pravda, že "ze stolu" a "z ruky" je to samé. Dejme tomu, že by má na stole Volcanic a svým přívalem Bangů masí soupeře. V ruce má Schofieldku a chtěl by ji vyměnit za další Bangy, ale takhle nemůže - při jejím vyložení by Volcanic podle pravidel šel pryč. Takže ostatní zbraně musí sušit, nebo se Volcanicu vzdát. Také nemůže kouzlit s dynamitem a vězením.
Možná tam původně bylo "z ruky", ale v podobě "ze stolu" to tuto opravdu asi nejsilnější postavu (zasloužil by si spíš tři životy!) alespoň trochu omezuje. Správný krok, podobně jako česká úprava Peta Pixieho, který v originálu bral každé kolo čtyři karty karty.
Anonymous

Oprava

Příspěvek od Anonymous »

Pardon, dynamit vlastně může. Ale jen když ho zrovna sám vyložil. Nelze ho takto zužitkovat, když už lítá dokola.
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

honza ma pravdu

Příspěvek od srab »

jj Jene máš recht
Uživatelský avatar
Lájoš
Příspěvky: 17
Registrován: 16 pro 2005, 18:48
Bydliště: Bene

Příspěvek od Lájoš »

S tim Petem jsem to už tady říkal - Šerif : 4 životy a 4 karty za kolo :? - to bych nechtěl být bandita.
Merwin
Příspěvky: 2
Registrován: 26 dub 2006, 12:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Merwin »

Tak jak tak teďka čtu, buď jsem totálně slepý, mám úplně jiná pravidla něž vy, nebo jsme si to hodně pšatně vyložili. My s touto postavou hráváme úplně jinak a to tak, že může za jedno kolo odhodit jednu (víc ne) modrou kartu ze stolu a odbrat si ty dvě.
Yielder
Příspěvky: 16
Registrován: 23 čer 2006, 20:48

Příspěvek od Yielder »

Svou schopnost může použít víckrát za kolo. To je bez diskuse.
Já osobně se kloním k té verzi "ZE STOLU". Kdyby to měla být "RUKA", tak jak už tu někdo zmiňoval, byl by José příliš silnou postavou.
My to hrajeme tak, že José má jen 3 životy (stejně jako třeba Suzy by měla mít spíš 3), může svou schopnost použít tolikrát za kolo, kolikrát chce a může vyhodit kteroukoli modrou kartu kromě Vězení (protože vsadit do vězení můžete pouze jiného hráče) a líznout si 2 karty.
I v tomhle systému zůstává José snad nejsilnější postavou ve hře.
Uživatelský avatar
xghost
Příspěvky: 22
Registrován: 12 zář 2006, 16:31

Příspěvek od xghost »

suzy jen 3 zivoty? to si delas srandu, ne? sice nini spatna, ale sou tam mhohem lepsi se 4.
Azur
Příspěvky: 4
Registrován: 28 srp 2007, 19:15

Příspěvek od Azur »

[quote:0cd3971f5d="xghost"]suzy jen 3 zivoty? to si delas srandu, ne? sice nini spatna, ale sou tam mhohem lepsi se 4.[/quote:0cd3971f5d]
A ktreří?? Podle mě je Suzi hned po Delgadovi..kterej je teda jasně nejlepší.
Odpovědět