Suzy Lafayette a karta BANG!, plus další výhoda

od Apache po Willyho
Odpovědět
haldiev.
Příspěvky: 1
Registrován: 25 srp 2014, 12:21

Suzy Lafayette a karta BANG!, plus další výhoda

Příspěvek od haldiev. »

Ahoj, nedávno jsem se s kamarády pohádala skoro do krve o tom, jak je to se Suzy a kartou BANG!, tak snad poradíte (jsme začátečníci, máme pouze základní hru). Suzy má v popisu, že když nemá žádnou kartu, bere si jednu.
Představte si situaci, která mi nastala.
Jsem Suzy. Mám zbraň s dosahem 1, u které je napsané i to, že můžu použít neomezený počet karet BANG!. Mám v ruce poslední kartu, je to BANG!. Použiji ji a tím pádem nemám žádnou kartu. Beru si z balíčku a hele - je to karta BANG!. Můžu ji okamžitě použít (můžu přece hrát neomezený počet BANG!), nebo musím čekat do dalšího kola?
Díky za odpověď, vážně nám to vrtá hlavou. Pokud nepomůžete, budeme nuceni vyřadit postavu Suzy, protože se pak akorát pohádáme a nedohrajeme.
veverac3
Příspěvky: 7
Registrován: 25 pro 2013, 17:46

Suzy Lafayette a karta BANG!, plus další výhoda

Příspěvek od veverac3 »

Podle pravidel bych řekl, že můžeš, ale nevím to jistě.
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzy Lafayette a karta BANG!, plus další výhoda

Příspěvek od benabel »

Muzes. U Suzy je tato kombinace kariet BANG a VOLCANIC povazovana ako "kombo". Meni se na ultra zabijaka az masove vraha na stole. Len musia chodit BANG kartu.
m4gnon
Příspěvky: 4
Registrován: 20 bře 2015, 16:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzy Lafayette a karta BANG!, plus další výhoda

Příspěvek od m4gnon »

Myslím si, že to určitě použít můžeš. Kombinace Suzy Lafayette a Volcanic je opravdu silná. Ještě silnější mi přijde, když je zrovna Zúčtování (Divoký západ - Každá karta může být hrána jako by to byla karta BANG!. Každá karta BANG! může být hrána jako by to byla karta Vedle!.).

V tom případě pořád bere karty a všechny hraje jako BANG!, zabije všechny, koho potřebuje, a hra končí jejím vítězstvím. I když jí do ruky přijde dostavník, kterým by se otočila karta události, tak Suzy ji zahraje jako BANG!, takže Zúčtování zůstane aktuální.

Je můj tok myšlenek správný? :D
Freddy Krueger
Příspěvky: 61
Registrován: 26 úno 2015, 18:20

Re: Suzy Lafayette a karta BANG!, plus další výhoda

Příspěvek od Freddy Krueger »

To jsi se tak nudil nebo se ti to stalo?
Johny222
Příspěvky: 55
Registrován: 23 říj 2021, 16:59

Re: Suzy Lafayette

Příspěvek od Johny222 »

SUZY LAFAYETTE

Jakmile nemáte v ruce žádnou kartu, smíte si dobrat jednu kartu z dobíraícho balíčku. Během Duelu tato schopnost nefunguje: jestliže máte jako poslední kartu v ruce BANG!, který odhodíte, a druhý hráč odhodí následně rovněž kartu BANG!, prohráváte a ztrácíte život. Teprve poté si doberete kartu. Jestliže čelíte kartě BANG! zahrané Slabem the Killerem a máte v ruce jako poslední kartu Vedle!, můžete ji zahrát a dobrat si další kartu. Jestliže to bude rovněž Vedle!, smíte ho zahrát a Slabův BANG! tak zrušit.

VOLCANIC 2ks

Jestliže máte ve hře tuto kartu, můžete hrát ve svém tahu libovolný počet karet BANG! Tyto karty mohou mít za cíl jednoho či více hráčů, ovšem pouze ve vzdálenosti 1.


Showdown (Zúčtování) - Každá karta může být hrána jako by to byla karta BANG!. Každá karta BANG! MUSÍ být hrána jako by to byla karta Vedle!.
Upřesnění: Big Spencer může použít BANG! jako by to byla karta Vedle! a Lee Van Kliff může odhodit libovolnou kartu, aby využil svou schopnost.

Takže když Suzy dostane Bang a je ve hře zúčtování tak ho musí hrát jako vedle tuto změnu udělal sám Emiliano Sciara.

A když máš Volcanic tak samozřejmě můžeš lízat další Bang a pak ho zahrát.
Odpovědět