Suzy Lafayette a karta BANG!, plus další výhoda

od Apache po Willyho

Postby haldiev. » 25 Aug 2014, 12:28

Ahoj, nedávno jsem se s kamarády pohádala skoro do krve o tom, jak je to se Suzy a kartou BANG!, tak snad poradíte (jsme začátečníci, máme pouze základní hru). Suzy má v popisu, že když nemá žádnou kartu, bere si jednu.
Představte si situaci, která mi nastala.
Jsem Suzy. Mám zbraň s dosahem 1, u které je napsané i to, že můžu použít neomezený počet karet BANG!. Mám v ruce poslední kartu, je to BANG!. Použiji ji a tím pádem nemám žádnou kartu. Beru si z balíčku a hele - je to karta BANG!. Můžu ji okamžitě použít (můžu přece hrát neomezený počet BANG!), nebo musím čekat do dalšího kola?
Díky za odpověď, vážně nám to vrtá hlavou. Pokud nepomůžete, budeme nuceni vyřadit postavu Suzy, protože se pak akorát pohádáme a nedohrajeme.
haldiev.

Postby veverac3 » 26 Aug 2014, 08:24

Podle pravidel bych řekl, že můžeš, ale nevím to jistě.
veverac3

Re: Suzy Lafayette a karta BANG!, plus další výhoda

Postby benabel » 27 Aug 2014, 15:41

Muzes. U Suzy je tato kombinace kariet BANG a VOLCANIC povazovana ako "kombo". Meni se na ultra zabijaka az masove vraha na stole. Len musia chodit BANG kartu.
benabel

Postby m4gnon » 20 Mar 2015, 16:56

Myslím si, že to určitě použít můžeš. Kombinace Suzy Lafayette a Volcanic je opravdu silná. Ještě silnější mi přijde, když je zrovna Zúčtování (Divoký západ - Každá karta může být hrána jako by to byla karta BANG!. Každá karta BANG! může být hrána jako by to byla karta Vedle!.).

V tom případě pořád bere karty a všechny hraje jako BANG!, zabije všechny, koho potřebuje, a hra končí jejím vítězstvím. I když jí do ruky přijde dostavník, kterým by se otočila karta události, tak Suzy ji zahraje jako BANG!, takže Zúčtování zůstane aktuální.

Je můj tok myšlenek správný? :D
m4gnon

Postby Freddy Krueger » 24 Mar 2015, 14:52

To jsi se tak nudil nebo se ti to stalo?
Freddy Krueger

Return to Postavy