Suzy Lafayette

od Apache po Willyho
Odpovědět
whitenoize
Příspěvky: 1
Registrován: 27 čer 2014, 13:49

Suzy Lafayette

Příspěvek od whitenoize »

Mohol by som sa opýtať ,,, Suzy má schopnosť ktorá hovorí že kedykoľvek nemá na ruke karty , potiahne si jednu ,, to znamená že teoreticky môžem ked mám 1 kartu , a tú vyhodím môžem si potiahnuť dalšiu ? To znamená že to môžem robiť do nekonečna až kým mi nepríde super karta ? :?:
Uživatelský avatar
Crap-Jack
Příspěvky: 5
Registrován: 22 srp 2012, 14:01

Re: Suzy Lafayette

Příspěvek od Crap-Jack »

To by bolo velmi fajn, ale bohuzial to tak nie je. Totizto pri hre moze hrac zahodit karty LEN v 3. faze -teda vtedy, ked mu pocet kariet prevysuje pocet zivotov.

Teda ak si na tahu mas 1 zvot a v ruke 1 kartu - povedzme VEDLE - nemozes ju zahodit.
Kalumeťačka
Příspěvky: 1
Registrován: 30 črc 2021, 20:49

Re: Suzy Lafayette

Příspěvek od Kalumeťačka »

Ahoj mám dotaz. Měla jsem hádku s kamarády ohledně Suzy a vyměňování karet. Uvedu příklad. Kamarád má Suzy a nemá kartu. Jednu si lízne a je to Barrell, on už ho ale má vyložený před sebou, ale i tak ho vymění za tenhle, a ten co měl odhodí. Stejně tak to dělá i s Mustangem a zbraněmi. Já tvrdím, že nemůže měnit stejnou kartu za stejnou kartu. Bohužel v pravidlech se o tom nic nepíše :( . Poradíte někdo?
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Suzy Lafayette

Příspěvek od andy636 »

Takéto niečo je možné v BANG! Duel, ale v kartovej hre nie:
Před každým hráčem může být vyložena pouze jedna kopie od každé karty. Karty se považují za totožné, mají-li stejný název.
Příklad 1: Pokud máte ve hře Barel, nemůžete zahrát další Barel, protože jeden hráč před sebou nesmí mít dvě stejné karty.
Můžete mít ve hře libovolné množství karet za předpokladu, že nemají stejný název a nachází se mezi nimi nanejvýš jedna zbraň.
Ostatne to hovorí aj napr. 12. otázka FAQ:
12. Mohu dobrovolně odhazovat karty?
Ne, ani karty z ruky a ani tebou vyložené karty. Pouze postava Sid Ketchum smí vyhodit přesně 2 karty, když chce získat zpět život.
Johny222
Příspěvky: 55
Registrován: 23 říj 2021, 16:59

Re: Suzy Lafayette

Příspěvek od Johny222 »

SUZY LAFAYETTE

Jakmile nemáte v ruce žádnou kartu, smíte si dobrat jednu kartu z dobíraícho balíčku. Během Duelu tato schopnost nefunguje: jestliže máte jako poslední kartu v ruce BANG!, který odhodíte, a druhý hráč odhodí následně rovněž kartu BANG!, prohráváte a ztrácíte život. Teprve poté si doberete kartu. Jestliže čelíte kartě BANG! zahrané Slabem the Killerem a máte v ruce jako poslední kartu Vedle!, můžete ji zahrát a dobrat si další kartu. Jestliže to bude rovněž Vedle!, smíte ho zahrát a Slabův BANG! tak zrušit.
Odpovědět