postavy

od Šerifa po Banditu
Odpovědět
Marion
Příspěvky: 3
Registrován: 16 úno 2015, 02:04

postavy

Příspěvek od Marion »

Ještě mě napadá otázka k postavám, nepamatuju si přesně jména, ale já ho nazývám "Barelákem" :D. Má v podstatě permanentní barel, jakmile je cílem karty bang, otáčí a je-li srdcová - vyhne se. Jak postupujeme, když máme k této schopnosti i barel? otáčím 2 karty? Myšleno na schopnost, potom na barel...

Pak ještě postava - na konci tahu otáčí kartu, je-li červená, hraje ještě jednou... Když se podaří kombo s Vendettou, otáčí hráč 2x ?
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: postavy

Příspěvek od andy636 »

1)Jaurdonnais v tom prípade otáča najprv na svoju schopnosť a potom na kartu, je to vo FAQ

2)Nemám zdanie ktorú postavu myslíš...
crazycreeper49
Příspěvky: 12
Registrován: 01 led 2015, 15:08

Re: postavy

Příspěvek od crazycreeper49 »

andy636 píše:2)Nemám zdanie ktorú postavu myslíš...
Nemyslí tím "jednokolovou" kartu z nějakého rozšíření? Vzpománám si že jsem něco takového viděl.
Johny222
Příspěvky: 55
Registrován: 23 říj 2021, 16:59

Re: Don Bell

Příspěvek od Johny222 »

DON BELL
Na konci svého tahu "sejme" kartu: Pokud to jsou srdce nebo káry , může odehrát ještě jeden tah.

Upřesnění: Na konci svého tahu navíc už neotáčí vrchní kartu pro další tah navíc.

Vendetta(Odplata) - Na konci svého tahu LOSUJEŠ. Obrátiš jednu kartu na pakl, když je karta srdcová, hraješ další tah(ale již znovu NELOSUJEŠ).

Takže nejdřív sejmeš na Vendettu a když je sejmutí neúspěšné tak snímáš ještě na postavu. Naopak když je úspěšné tak odehraješ tah a snímáš ještě jednou (tentokrát na postavu).
Odpovědět