Heslo?, Uživ. jméno?, Registrace
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Stanislav řábek - www.srab.cz - webdesign, fotografování

Údolí stínů / The Valley Of Shadows Tisk
Pondělí, 07 Únor 2011 11:30 | Napsal: benabel

Údolí stínů obal

ÚDOLÍ STÍNŮ - OFICIÁLNÍ ROZŠÍŘENÍ HRY BANG!

Rozšíření obsahuje 20 karet, z toho 5 karet nových postav a 15 akčních karet. Můžete se například těšit na akční kartu Tornádo, modrou kartu Ducha nebo na Poslední pivo!

Údolí stínů se přidá ke kartám základní hry a tím rozšíří jak akční karty, tak postavy. Jinak se hraje dle normálních pravidel. Rozšíření se dá hrát společně se všemi oficiálními rozšířeními, ale není samostatně hratelné.

Společnost Albi děkuje za návrhy všem hráčům.

Autoři vybraných návrhů: Petr Jonáš, Martin Blažko, Adam Faldyna, Ladislav Frankl, Tomáš Staněk, Marek Zástěra, Martin Klepsa, Ondřej Linhart, Olivek Novák, Milan Fecko, David Böhm, Josef Brůna.

 

Zatiaľ pracovná verzia .

Postavy:

 1. Mick Defender (4 životy) : Pokud je Mick jedným cilem karty, může použít kartu VEDLE, aby sa jejímu účinku vyhnul. Dodatek: hnedé karty(Panic!, Cat Balou, Duel, Ragtime), zelené(Conestage, Cancan) a modré(Bounty, Prison, Rattlesnake).
 2. Evalin The Bang (4 životy) : Ve své fáze 1 si smí líznout o 1 kartu méne, čímž automaticky vystřelí BANG! na vzdálenost 1. Dodatek: Efekt nevyžaduje hranie žadné karty a neráta sa do počtu hraných BANG! karět.
 3. Henry Block (4 životy)Hráč, který si vezme nebo odhodí kartu z Henryho ruky nebo ležící před ním, je cílem efektu BANG!. Dodatek: automatické schopnosti a efekty nespúšťajú jeho schopnosť(El Gringo, Shotgun, Flint Westwood).
 4. Limonadový Jim (4 životy) : Vždy, když nekterý z hráčů zahraje kartu PIVO, může Jim za odhodení libovolné karty doplnit 1 život. Dodatek: Jim nemúže použít svoji schopnost na seba.
 5. Colorado Bill (4 životy) :Vždy, když se někto zahraje kartu VEDLE! proti jeho kartě BANG!, může Colorado otočit kartu z balíčku: Jsou-li to piky, je efekt VEDlE ignorovan a napadený hráč ztrácí 1 život.

Hnedé karty:

 1. Útek/Escape Pokud si jediným cílem karty jíne než BANG!, vyhneš se efektu odhodením této karty.
 2. Divoká Banda/Wild Band Všichni ostatní hráči odhodí kartu BANG!, nebo odhodí 2 libovolné karty z ruky. Dodatek: Každý hráč si vybere dvě své karty. Pokud hráč má pouze jednu kartu, odhodí jen jednu.
 3. Posledné pivo Dopln si 1 život i v hře 2 poslených hráčů.
 4. Tornádo: Každý hráč musí dát dvě karty z ruky hráči po levici. Karty předejte všichni najednou.
 5. Opetovná palba: Účinkuje jako karta Vedle. Hráč, který na tebe střílel je cílem efektu Bang!.
 6. Tomahawk BANG! na 2.
 7. Poker: Všichni ostatní hráči odhodí kartu (pokud můžou). Když nikdo neodhodil ESO, vezmi si až 2 karty z těchto odhozených karet. Ostatné karty jsou odhozeny.
 8. Roztrestena kulka: Účinkuje jako BANG! na dostrel. Hráč dle tvého výběru ve vzdálenosti 1 od napadeného hráčem se stává také terčem efektu BANG!. Dodatky: Druhý hráč je napaden, i když první hráč nebyl zasažen. Vzdálenost je stejná jako obvykle.
 9. Dvojitá rána: Tuto kartu zahrajete spoločně s kartou BANG!. Je-li napadený hráč zasažen, ztrácí dva životy. Na vzhnutí stačí jedna karta VEDLE!.
 10. Obětavý skok/Saved!Lze zahrát pouze mimo tvůj tah. Odhodzením této karty zabráníš libovolnému hráči zratit 1 život. V případe záchrany před vyřazením si vezmi z ruky zachráněného 2 karty.

Modré karty:

 1. Brokovnice/Shotgun zbran, dostrel 1: Hráč zasažený kartou BANG!z této zbraně musí odhodit kartu z ruky dle svého výběru.(pokud nějakou má)
 2. Lemat/Lemat(Mačeta) zbran, dostrel 1: Ve svém tahu můžeš zahrát libovolnou kartu (kromě VEDLE!) z ruky jako BANG!. Dodatek: Jse tak učit iba jednou za kolo.
 3. Duch/Ghost: Polož pred vyradeneho hráče. Tento hráč ožije bez schopností jeho postavy a nemůže získat, či stratit žádný život. Hraje jako normální hráč.
 4. Odměna/Bounty : Polož tuto kartu před některého hráče. Kdo zasáhne hráče s kartou Odměna kartou BANG!, lízne si kartu.
 5. Chřestýš/Rattlesnake: Polož před libovolného hráče. Na začátku svého tahu, hráč s kartou Chřestýš otočí kartu: jsou-li to piky, ztráci 1 život.
 

Reklama

Banner

Anketa

Jaké rozšíření vlastníte?
 

Poslední příspěvky