Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
Rozšíření

Oficiální rozšíření hry BANG!

 • ZLATÁ HOREČKA / GOLDEN RUSH

  Nastala zlatá horečka! Nejrychlejší pistolníci mohou ve hře vyrýžovat spoustu zlata. Kdo má zlato, může si nakoupit užitečné vybavení, které může pomoci při přestřelkách. Je ovšem třeba se mít na pozoru před stínovými pistolníky… Mají jediný cíl, a to dostat Tě ze hry. Pospěš, ať jsi u zlatonosné říčky první!

 • ÚDOLÍ STÍNŮ / THE VALLEY OF SHADOWS

  Rozšíření ke hře Bang!, které bylo celé vymyšleno hráči z České republiky a Slovenska! Autor hry Bang! Emiliano Sciarra je poté dále testoval a upravil.

 • DIVOKÝ ZÁPAD / WILD WEST SHOW

  Bang! Wild West Show je další malé rozšíření populární karetní hry Bang!. Obsahuje 18 karet, z nichž 8 jsou nové postavy a zbylých 10 tvoří balíček podobný High Noon a Fistful of Cards. Tento nový však podléhá jiným pravidlům.

 • FISTFUL / A FISTFUL OF CARDS

  Těchto 15 karet tohoto nového rozšíření karetní hry BANG!, částěčně vytvořeného fanoušky originální hry, je ideální pro ty kdo milovali( nebo neměli) High Noon rozšíření.

 • PRAVÉ POLEDNE / HIGH NOON

  Na divokém západě přicházejí na mysl hlavně přestřelky mezi Bandity a Šerifem. Hráči musí být připraveni přivítat Daltony, zůstaňte klidní během Zlaté horečky a buďte opravdu opatrní když procházíte Městem duchů!

 • MĚSTO DUCHŮ / DODGE CITY

  Lidnaté, chaotické, pulsující a... nebezpečné město! Jeho salóny jsou legendární, tak jako postavy v něm. Přitahováni překvapivou bohatostí města, se zločinci procházejí po ulicích a přestřelky jsou na denním menu. Ochrana práva a pořádku jsou úkol jen pro toho nejstatečnějšího Šerifa. Jsi připraven na tuto výzvu, nebo navštívíš světově proslulí Boot Hill?

 • FACE OFF

  Hra BANG!-Face Off je desková hra je to vedlejší produkt BANG!, uvádí tři postavy : Šerifa, Banditu a Odpadlíka. Odpadlík bude později ovládán oběma hráči a jako v originální hře bude nejasná postava, která si otevřeně nevybere žádnou stranu.

NEoficiální rozšíření hry BANG!

 • ELDORADO

  První české rozšíření, obsahuje 17 karet událostí + 1 hybridní kartu postavy Hrobníka.