Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
A Fistful of Cards Tisk
Sobota, 20 Listopad 2010 00:29 | Napsal: srab

A FISTFUL OF CARDS - 15 DOPLŇUJÍCÍCH KARET

 

A Fistful of Cards(Plná ruka karet) - Na začátku svého kola, jsi cílem tolika útoků, kolik máš v ruce karet.

Abadoned Mine(Opuštěný důl) - V první fázi svého tahu, si musíš lízat z odhazovacího balíčku, jestliže je to možné. Jestliže ano, potom celý svuj tah odhazuješ karty na lízací balíček lícem dolu.

Ambush(Léčka) - Vzdálenost mezi jakýmikoliv hráči je 1. Toto je upraveno jako normál na karty ve hře.

Blood Brothers(Pokrevní bratři) - Na začátku svého tahu, si můžes ubrat život(né však poslední!) a dát jeden život jakémukoliv hráči.

Dead Man(Mrtvý muž) - Ve svém tahu, jestliže jsi byl první vyřazený hráč, přicházíš zpět do hry s 2ma životy a 2ma kartamy. Hrajěš dokud nejsi znova zabit.

Hard Liquor(Tvrdý likér) - Můžeš přeskočit fázi 1 svého tahu, a přidat si život.

Lasso(Laso) - Karty vyložené před hráči, nemají žádný efekt a to celé kolo.

Law of the West(Právo západu) - Při fázi jedna svého tahu, musíš ukázat druhou kartu co lížeš. Jestliže je to možné, musí být tato karta zahrána tentýž tah.

Peyote(Halucinogenní kaktus) - Místo lízání karet ve fázi 1, musíš hádat zdali je karta na balíčku červená nebo černá. Poté lížeš a ukážeš ji, jestliže jsi uhádl, necháš si ji. Opakuj dokud se poprvé nespleteš v barvě karty. Poté přikroč k fázi 2 svého tahu.

Ranch(Ranč) - Na konci fáze 2 svého tahu, můžeš jakýkolik počet karet z ruky odhodit a potom si líznout ten samý počet karet z lízacího balíčku, to celé pouze jednou. Poté pokračuješ 3 fází svého tahu.

Ricochet(Odražená rána) - Když jseš na tahu, můžeš vyložit kartu BANG! před jakoukoliv vyloženou, tebou dosažitelnou, protihráčovu kartu. Každa tato karta je odhozena, jestliže její majitel nezahraje kartu VEDLE!. Můžeš opakovat dokud máš BANG!.

Russian Roulette(Ruská ruleta) - Když přijde na řadu Ruská ruleta, počínaje šerifem, zahodí každý hráč kartu VEDLE!, dokud jeden hráč nezahodí. Tento hráč ztrácí 2 životy a ruleta končí.

Sniper(Odstřelovač) - Během svého tahu můžeš odhodit 2 karty BANG! dohromady a zamířit na hráče. To se počítá jako BANG!, ale může být zrušen pouze 2ma kartamy VEDLE!.

The Judge(Soudce) - Celé kolo, nemůžeš hrát kraty vyložené před sebou ani ostaními hráči.

Vendetta(Odplata) - Na konci svého tahu LOSUJEŠ. Obrátiš jednu kartu na pakl, když je karta srdcová, hraješ další tah(ale již znovu NELOSUJEŠ).